ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Kocaeli'nde iki gündür aranan şahsın cesedi denizde bulundu

Kocaeli'nin Darıca ilçesinde 27 Mayıs Pazartesi günü işyerinden ayrıldıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamayan İbrahim Kutlu adlı şahıs için yakınları kayıp başvurusunda bulunurken bir fabrikanın güvenlik görevlilerinin yaptığı ihbar sonucu dalgıçlar denizde İbrahim Kutlu'ya ait oldu tespit edilen bir ceset buldu.

Kocaeli'nde iki gündür aranan şahsın cesedi denizde bulundu
31 Mayıs 2018

Kocaeli’nin Darıca ilçesinde 2 gün boyunca haber alınamayan adamın cesedi denizde ölü bulundu.
Olay, 27 Mayıs Pazartesi günü Kocaeli’nin Darıca ilçesi Cami Mahallesi Kaplan Ceddesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre iş yerinden ayrıldıktan sonra İbrahim Kutlu isimli vatandaştan yakınları 2 gün boyunca haber alamadı. Olay üzerine İbrahim Kutlu’nun yakınları durumu polise bildirdi. Kutlu’nun bulunmaşı için arama çalışması başlatılırken, Kaplan Caddesi üzerinde bulunan bir fabrikanın güvenlik görevlileri polise fabrikanın bulunduğu bölgede bir kişinin denize atladığını ihbar ettiler.
İhbar uzerine olay yerine gelen polis ekipleri tarafından denizde arama çalışması başlatıldı. Dalgıçlar tarafından yapılan aramalarda denize atladığı iddia edilen kişinin cesedine ulaşıldı.
Morga kaldırılan cesedin, yapılan otopsi incelemesinde İbrahim Kutlu’ya ait olduğu belirlendi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Benzer Haberler