Kayseri'de 3 katlı binada çıkan yangın panik yarattı

KAYSERİ'de, 3 katlı binanın üst katındaki boş evde çıkan yangın çevrede paniğe neden oldu.

Kayseri'de 3 katlı binada çıkan yangın panik yarattı

KAYSERİ'de, 3 katlı binanın üst katındaki boş evde çıkan yangın çevrede panik yarattı. Binadan yükselen alevler, itfaiyenin müdahalesiyle söndürüldü.


Yangın, merkez Kocasinan ilçesi Mimarsinan Mahallesi Baki Caddesi'nde bulunan 3 katlı binanın üst katındaki boş evde çıktı. Henüz belirlenemeyen nedenle çıkan yangında alevler kısa sürede büyüyerek tüm evi sardı. Binada diğer dairelerde oturanlar tahliye edildi. Çevredekilerin haber vermesiyle gelen itfaiye ekipleri, yangına müdahale etti. Çevrede korku ve paniğe neden olan alevler, itfaiyenin çalışmasıyla söndürüldü. Yangında ölen ve yaralanan olmadı. Binada hasar oluşurken, yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.

ÇOK OKUNAN HABERLER
Kayda geçen tek eylemin Bodrum tatillerin ve Zülfü konserlerin oldu. Silkin Başkan! Kayda geçen tek eylemin Bodrum tatillerin ve Zülfü konserlerin oldu. Silkin Başkan!
Hüseyin Gülerce: PKK’ya yardım eden seçilmiş de olsa bedelini öder! Hüseyin Gülerce: PKK’ya yardım eden seçilmiş de olsa bedelini öder!
SON HABERLER
Erdoğan’a yapılan haksızlığa birlikte karşı çıktıklarımızın bazısı bugün neler yazıyor öyle.. Tarih şaşmaz bir tanıktır, unutulmasa iyi olur… Erdoğan’a yapılan haksızlığa birlikte karşı çıktıklarımızın bazısı bugün neler yazıyor öyle.. Tarih şaşmaz bir tanıktır, unutulmasa iyi olur…
Milli tayyareden tırışkadan tayyareye Milli tayyareden tırışkadan tayyareye
Türkçe anlaşılmamış, açıklamayı Kürtçe yaptılar! Türkçe anlaşılmamış, açıklamayı Kürtçe yaptılar!
Bakan hadlerini bildirmiş: “Baba motor yok!” Bakan hadlerini bildirmiş: “Baba motor yok!”
Bakan Pakdemirli haksız mı? Bakan Pakdemirli haksız mı?
İdlib tüpündeki tehlike... İdlib tüpündeki tehlike...
Her dediği yalan çıkan üfürükçü! Her dediği yalan çıkan üfürükçü!
Hayal kırıklığı başladı! Hayal kırıklığı başladı!