Kars Milletvekili Ahmet Arslan'ın girişimi ile üniversite yolunun kaldırımları yapılıyor

AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan’ın girişimleriyle Kafkas Üniversitesi yolunun kaldırımları yapılıyor.

Kars Milletvekili Ahmet Arslan'ın girişimi ile üniversite yolunun kaldırımları yapılıyor

AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan’ın girişimleriyle üniversite yolunun kaldırımları yapılıyor.

Önceki dönem Kars’ın bağlantı yolları, Faikbey Caddesi ile Cumhuriyet Caddesi’nin kaldırım ve yollarının yapan Karayolları 18. Bölge Müdürlüğü, şimdi de her gün binlerce öğrencinin ve vatandaşın kullandığı Kafkas Üniversitesi’ne giden Turan Çelik Caddesi üzerindeki yaya kaldırımları baştan aşağı yapıyor.
Gerek bakanlığı döneminde ve gerekse milletvekilliği döneminde Kars’ta birçok projeyi hayata geçiren ve birçok projenin de tamamlanmasını sağlayan AK Parti Milletvekili Ahmet Arslan, karayolları ağına aldırttığı Kafkas Üniversitesi’nin de hem kampüs yol ve kaldırımlarını, hem de Turan Çelik Caddesi’nin kaldırımlarını karayolları ekiplerince yapılmasını sağladı.

Bir önceki dönem Belediye Başkanlığı’nca kaldırımları sökülerek bırakılan Kafkas Üniversitesi Turan Çelik Caddesi milletvekili Arslan’ın girişimleriyle yapılarak vatandaşların kullanımına açılacak.

“Öğrenciler memnun”
Uzun zamandan beri bozuk kaldırımlarda yürüdüklerini ifade eden Kafkas Üniversitesi öğrencileri kaldırımların yapılmasıyla çamura batmaktan kurtulduklarını belirttiler.

Üniversite yolu kaldırımlarının yapılmasının kendilerini mutlu ettiğine dikkat çeken öğrenciler, “İki yıldır kaldırımlarımız söküldü. Bir türlü yapılmadı. Şuanda kaldırımlarda karayolları ekipleri çalışıyor. Çok memnun olduk. Çünkü kaldırımları sürekli kullanıyoruz. Ancak bozuk kaldırımlarda yürürken zorlanıyorduk. Kaldırımların yapımında emeği geçenlere teşekkür ederiz” dediler.
Öte yandan Kars Karayolları 18. Bölge Müdürlüğü’nce yapımına başlanan Kafkas Üniversitesi Turan Çelik Caddesi’nin kaldırımlarının kısa sürede tamamlanması hedefleniyor. Çok sayıda ekibin çalıştığı bölgede yapılan kaldırımlar vatandaşların da yüzünü güldürdü.

ÇOK OKUNAN HABERLER
Akit yazarı Dilipak'tan sert eleştiri: İçimizden birileri ABD ile kol kola! Akit yazarı Dilipak'tan sert eleştiri: İçimizden birileri ABD ile kol kola!
SON HABERLER
Akit yazarı Dilipak'tan sert eleştiri: İçimizden birileri ABD ile kol kola! Akit yazarı Dilipak'tan sert eleştiri: İçimizden birileri ABD ile kol kola!
Yüzleşme Yüzleşme
Erdoğan IŞİD konusunda da söylediğini yaptığını göstermeli Erdoğan IŞİD konusunda da söylediğini yaptığını göstermeli
Denktaş yaşasaydı Mustafa Akıncı’ya nasıl saydırırdı? Denktaş yaşasaydı Mustafa Akıncı’ya nasıl saydırırdı?
Harekâtın arka planı Harekâtın arka planı
Ya özür ya da istifa et!.. Ya özür ya da istifa et!..
‘Arap baharı’nda Bin Ali, Mübarek, Kaddafi, Saleh gittiler, Esad ise hâlâ yerinde.. Sebebi var ve ‘Barış Pınarı’nı da ilgilendiriyor… ‘Arap baharı’nda Bin Ali, Mübarek, Kaddafi, Saleh gittiler, Esad ise hâlâ yerinde.. Sebebi var ve ‘Barış Pınarı’nı da ilgilendiriyor…
Lütfen birazcık susun! Lütfen birazcık susun!