Kamyonet sürücüsüne baltayla saldırmaya çalışan sürücü tutuklandı

TEM Otoyolu Ümraniye mevkiinde tartıştığı kamyonet sürücüsüne baltayla saldırmaya çalışan sürücü M.O., "Silahla tehdit" suçundan tutuklandı.

Kamyonet sürücüsüne baltayla saldırmaya çalışan sürücü tutuklandı

TEM Otoyolu Ümraniye mevkiinde tartıştığı kamyonet sürücüsüne baltayla saldırmaya çalışan sürücü M.O., "Silahla tehdit" suçundan tutuklandı. M.O. ifadesinde, "Hafta sonu pikniğe gitmiştim, balta o nedenle arabamda kalmıştı" dedi.

TEM Otoyolu Ümraniye mevkiinde tartıştığı kamyonet sürücüsüne baltayla saldırmaya çalışan otomobilin sürücüsü M.O., emniyet işlemlerinin ardından soruşturmayı yürüten İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'na sevk edildi. 

'Yaptığımdan dolayı çok pişmanım'
M.O., savcılık sorgusunda, kamyonet sürücüsünün kendisini sıkıştırdığını, aralarında tartışma çıktığını, tartışma sırasında kamyonet sürücüsünün kendisine hakaret ettiğini savunarak, "Bende oruçlu olmam münasebetiyle sinirlendim. 'Niye küfür ediyorsun' dedim. Bana sopa fırlattı. Sopa aracımın sağ tarafına geldi. Aracımda maddi hasar oluştu. Kamyoneti geçtim, bagajımda bulunan baltayı çıkararak kendisine gösterdim. Amacım beni savunmasız görmemesiydi. Hafta sonu pikniğe gitmiştim, balta o nedenle arabamda kalmıştı. Yaptığımdan dolayı çok pişmanım" dedi. 

'Silahla tehdit' suçundan tutuklandı
M.O., savcılık sorgusunun ardından, "Silahla tehdit" suçundan tutuklanması talebiyle Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk edildi. Mahkeme, delil karartma ve atılı suç için öngörülen ceza tutarının üst sınırını gerekçe göstererek M.O.'nun tutuklanmasına karar verdi. 

ÇOK OKUNAN HABERLER
Akit yazarı Dilipak'tan sert eleştiri: İçimizden birileri ABD ile kol kola! Akit yazarı Dilipak'tan sert eleştiri: İçimizden birileri ABD ile kol kola!
SON HABERLER
Akit yazarı Dilipak'tan sert eleştiri: İçimizden birileri ABD ile kol kola! Akit yazarı Dilipak'tan sert eleştiri: İçimizden birileri ABD ile kol kola!
Yüzleşme Yüzleşme
Erdoğan IŞİD konusunda da söylediğini yaptığını göstermeli Erdoğan IŞİD konusunda da söylediğini yaptığını göstermeli
Denktaş yaşasaydı Mustafa Akıncı’ya nasıl saydırırdı? Denktaş yaşasaydı Mustafa Akıncı’ya nasıl saydırırdı?
Harekâtın arka planı Harekâtın arka planı
Ya özür ya da istifa et!.. Ya özür ya da istifa et!..
‘Arap baharı’nda Bin Ali, Mübarek, Kaddafi, Saleh gittiler, Esad ise hâlâ yerinde.. Sebebi var ve ‘Barış Pınarı’nı da ilgilendiriyor… ‘Arap baharı’nda Bin Ali, Mübarek, Kaddafi, Saleh gittiler, Esad ise hâlâ yerinde.. Sebebi var ve ‘Barış Pınarı’nı da ilgilendiriyor…
Lütfen birazcık susun! Lütfen birazcık susun!