ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Jandarma çalıntı traktörü ararken kısmetine bir de römork çıktı

Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde 10 gün önce kayıp başvurusu yapılan traktörle ilgili arama yapan jandarma ekipleri, çalıntı traktörle birlikte traktöre takılı halde ele geçirdikleri römorkun da çalıntı olduğu ortaya çıktı.

Jandarma çalıntı traktörü ararken  kısmetine bir de römork çıktı
02 Temmuz 2018

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde 10 gün önce çalınan traktör, takılı bir römorkla birlikte bulundu. Boş alanda terk edilmiş vaziyette bulunan traktöre takılı olan römorkunda çalıntı olduğu ortaya çıktı.
Olay Tekirdağ’ın merkez ilçesi Süleymanpaşa’ya bağlı Semetli Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre köyde yaşayan Şenol Baykut isimli vatandaşın traktörünün çalındığı ihbarı üzerine Tekirdağ il Jandarma Komutanlığı ekipleri harekete geçti.
Boş alanda terkedilmiş halde bulundu
10 gün önce Süleymanpaşa ilçesine bağlı Semetli mahallesinde çalınan Şenol Baykut’a ait 59 DC 017 plakalı traktörü bulmak için yapılan araştırmalar sonucu, Traktörü Süleymanpaşa ilçesi Karadeniz Mahallesi mezbaha arkasında bir tarlada terk edilmiş olarak bulundu.
Traktöre takılı römorkta çalıntı çıktı
Boş alanda bulunan traktöre takılı römorkunda çalıntı olduğunu tespit eden Jandarma ekipleri olayın faillerini bulmak için geniş çaplı çalışma başlattı. Çalınan ve boş alanda bulunan traktör sahibine teslim edilirken, römork ise yediemin otoparkına alınarak sahibine ulaşmak için araştırmaların yapıldığı öğrenildi.

Benzer Haberler