ÇOK OKUNAN YAZARLAR

İzmit'te bıçaklanan şahıs inşaata atıldı

İzmir Orhan Mahallesi'nde 112 Acil'i arayarak bıçaklanma dolayısı ile acil yardım talebi üzerine olay yerine giden polis ve sağlık ekipleri binanın bezim katının balkonunda bulunan yaralı şahsa ilk müdahale yapıldı. Şahıs daha sonra itfaiye ekipleri tarafından binadan çıkartılarak ambulansa hastaneye sevkedildi.

İzmit'te bıçaklanan şahıs inşaata atıldı
07 Mayıs 2018

İZMİT'te, bıçaklandıktan sonra inşaata atıldığını iddia eden S.E., 112 Acil servisi arayarak yardım istedi. Bacağından bıçaklanan S.E., tedaviye alındı.
Olay gece saatlerinde, İzmit Orhan Mahallesi Şanlısoy Sokak'ta meydana geldi. Sokak üzerinde bulunan bir inşaatta bulunan S.E., 112 Acili arayarak bıçaklandığını söyleyerek yardım istedi. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekibi, zemin katın balkonunda bulunan S.E.'ye ilk müdahalede bulunduktan sonra, inşaattan çıkarılması için itfaiyeye haber verdi. İtfaiye ekibi S.E.'yi sedyeye alarak inşaattan çıkardı. Bacağından bıçaklanan S.E. hastaneye kaldırılarak tedaviye alındı.
S.E., ilk ifadesinde kendisini 2 kişinin bıçaklayarak inşaatın içine attığını ve daha sonra kaçtıklarını söyledi. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Benzer Haberler