İYİ Parti Kadıköy Belediye Başkan Adayı Emre Kınay 'özenilecek bir Kadıköy' hedefliyor

İYİ Parti'nin Kadıköy Belediye Başkan Adayı Emre Kınay, '24 Saat Kadıköy'ü Konuşalım' programı kapsamında vatandaş ziyaretlerinde 'Özenilecek bir Kadıköy' hedeflediklerini anlattı

İYİ Parti Kadıköy Belediye Başkan Adayı Emre Kınay 'özenilecek bir Kadıköy' hedefliyor

İYİ Parti'nin Kadıköy Belediye Başkan Adayı Emre Kınay, '24 Saat Kadıköy'ü Konuşalım' programı kapsamında Kadıköy’ün çeşitli semtlerini gezerek vatandaşları dinledi. Kınay, ziyaretlerinde, 'özenilecek bir Kadıköy' hedeflediklerini belirtti.

İYİ Parti Kadıköy Belediye Başkan Adayı Emre Kınay '24 Saat Kadıköy'ü Konuşalım Turu'nu tamamladı. Kınay, salı günü saat 06:00'da Göztepe'den başlayıp dün sabah aynı saatte Moda'da son bulan 24 saatlik maraton boyunca Kadıköy’ün çeşitli semtlerini gezdi ve Kadıköylü vatandaşları dinledi.

Önce Göztepe Mahallesi'nde taksiciler ve esnafla buluşan Kınay, acil serviste bekleyen vatandaşları ziyaret etti, Sahrayıcedid Muhtarlığı ziyaretinin ardından, Milli Hakimiyet Parkı'nda vatandaşla bir araya geldi. Kadıköy Hayvan Koruma Federasyonu, Hayvanlara Yaşam Hakkı Federasyonu ve Türkiye Hayvanları Koruma Derneği üyeleri ile de bir araya gelip, Kadıköy’ün sahipli-sahipsiz dostları ile ilgili çözüm önerilerini dinleyen Kınay, kendi projelerini aktardı. Yaşam Hakkı Federasyonu ile buluşan Kınay, özenilecek bir Kadıköy hedeflediklerini de belirtti.

Kozyatağı ziyaretinde Kriton Curi Parkı’nda Kadıköylülerle sohbet eden Belediye Başkan Adayı Kınay, saat 19:00’da Çağdaş Halk Derneği’ne konuk oldu. 20:00’de Bostancı’da Türkiye Motosiklet Federasyonu üyeleri ile sohbet eden Kınay, son durağında tiyatrocularla buluştu. Saat 24:00’te 27 Mart Dünya Tiyatro Günü’nün ilk kutlamasını Tiyatro Gönüllüleri’nin sürpriz ziyareti ile yapan Kınay, kültür sanat alanında Kadıköy için hazırladığı projeleri anlattı.

ÇOK OKUNAN HABERLER
Emin Pazarcı uyardı: CHP ile yürüyecekler. Abdüllatif Şener'e dönüşecekler! Emin Pazarcı uyardı: CHP ile yürüyecekler. Abdüllatif Şener'e dönüşecekler!
Hande Fırat'tan bomba kulis: Ağır abilerin ikna ziyaretleri ve Erdoğan'a sundukları rapor Hande Fırat'tan bomba kulis: Ağır abilerin ikna ziyaretleri ve Erdoğan'a sundukları rapor
Murat Yetkin: Gelecek seçim partiler değil, cepheler arasında olacak! Murat Yetkin: Gelecek seçim partiler değil, cepheler arasında olacak!
Allah kuru Rahmi Turan iftirasından korusun! Ahmet Hakan yazdı Allah kuru Rahmi Turan iftirasından korusun! Ahmet Hakan yazdı
Osman Diyadin'den çarpıcı soru: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın koltuğuna kimi oturtacaklardı! Osman Diyadin'den çarpıcı soru: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın koltuğuna kimi oturtacaklardı!
Hatice Kübra, başörtülü kat görevlisinin nasıl müdür olduğunu yazdı Hatice Kübra, başörtülü kat görevlisinin nasıl müdür olduğunu yazdı
SON HABERLER
Eğer yanlışlıkla bunu Türkiye yapsaydı... Eğer yanlışlıkla bunu Türkiye yapsaydı...
Nereden nereye? Nereden nereye?
Distopyaya doğru Distopyaya doğru
Türkiye ABD Kongre’sinde yalnız kalıyor Türkiye ABD Kongre’sinde yalnız kalıyor
'İzin verdik ama keşke sadece dans etselerdi' 'İzin verdik ama keşke sadece dans etselerdi'
Cem Uzan neden kafayı çıkarmaya başladı? Cem Uzan neden kafayı çıkarmaya başladı?
F-35 iyice zora girdi peki çözüm nerede? F-35 iyice zora girdi peki çözüm nerede?
Churchill nere Johnson nere? Churchill nere Johnson nere?