İstanbul'da toprağa verdiği çocuğun kızı olmadığını 18 gün sonra öğrendi

 BEŞİKTAŞ’taki makas atan aracın neden olduğu kazada 18 gün sonra bir yanda mucize bir yanda da drama yaşandı. Kazada öldü diye toprağa verilen 9 yaşındaki Hiranur'un yaşadığı, toprağa verilenin ise yaşıyor denilen 9 yaşındaki Gülnür olduğu ortaya çıktı.

İstanbul'da toprağa verdiği çocuğun kızı olmadığını 18 gün sonra öğrendi

BEŞİKTAŞ’taki makas atan aracın neden olduğu kazada 18 gün sonra bir yanda mucize bir yanda da drama yaşandı. Kazada öldü diye toprağa verilen 9 yaşındaki Hiranur'un yaşadığı, toprağa verilenin ise yaşıyor denilen 9 yaşındaki Gülnür olduğu ortaya çıktı. Baba İlhan Özçelik "Beni tanıdı, 'baba' dedi çok zorluk çekti" diye konuştu.

Beşiktaş'ta 9 Haziran'da TEM Otoyolu Harp Akademileri Tüneli'nde "trafikte makas atma" nedeniyle yaşanan kazada 3'ü çocuk 4 kişi ölmüş, 10 kişi yaralanmıştı. Kazada anne Seyhan Özçelik ile çocukları Hiranur (9) ve Musap'ın (8) öldüğü açıklandı. Diğer ölen kişi ise sürücü Nurullah Eray'ın oğlu 8 yaşındaki Yusuf Eray'dı . Cenazeler Muş ve Bitlis'te toprağa verildi. Gülnur Eray'da (9) kazada ağır yaralanmış ve hastaneye kaldırılımıştı. Kazada kurtulan Nurullah Eray, ağır yaralı olarak yoğun bakıma kaldırılan yüzü sargı bezleriyle sarılı kızı Gülnur'un (9) yoğun bakımdan çıkmasını bekledi. Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden Gülnur'un yoğun bakımdan çıkarıldığı haberi geldi. Hastaneye koşan baba, küçük kızın yeğeni Hiranur olduğunu öğrendi.  

Bunun üzerine kazada eşini ve oğlunu kaybeden baba İlhan Özçelik, toprağa verdiğini sandığı kızı Hiranur'un hayatta olduğunu öğrendi. Yaşadığını sandığı kızını aslında toprağa verdiğini öğrenen dayı Nurullah Eray ise büyük bir şok yaşadı.

"Sadece burnunu ve saçlarını gördüm"
Toprağa verdiği çocuğun kızı olmadığını 18 gün sonra büyük bir şokla öğrenen baba İlhan Özçelik, "Kazadan sonra Hiranur'u ben teşhis ettim. Sadece burnunu ve saçlarını gördüm. Öldü diye toprağa verdim. Şimdi öğrendim ki Hiranur yaşıyor, hastanede. Meğer Gülnur'u kaybetmişiz. Şoka girdim. İkisi de benim kızım. Ne hissedeceğimi bilmiyorum. Bir yanım buruk, bir yanım sevinç. Kızımı gidip hastanede gördüm. Ne diyeceğimi bilemedim. Bu acılar, bu şoklar nasıl tarif edilir bilmiyorum. Kızımı gördüm, iyiye gidiyor. Beni tanıdı baba  dedi çok zorluk çekti" diye konuştu.

O canavar yuvaları yıktı
Amca Mehmet Özçelik ise, “O canavar zaten yuvaları yıktı. Neye sevinelim neye üzülelim. İki aileyi yaktı. Bir an önce yakalanıp en ağır cezayı almasını istiyorum" diye konuştu.

Sürücü aranıyor
İstanbul Beşiktaş'ta meydana gelen kazada makas atarak ilerlediği önü sürülen otomobilin sürücüsü Yusuf Arıkboğa ve yanındaki arkadaşı Abdülsamet Topçi, arkadan gelen araçta bulunan baba Mehmet Topçi tarafından olay yerinden kaçırılmıştı. Baba ile oğlu yakalanmıştı. Ancak sabıkalı sürücü Yusuf Arıkboğa hala aranıyor.
 

ÇOK OKUNAN HABERLER
BÜLENT ORAKOĞLU: ERBAKAN MEDYA ÖDÜLÜ NEDEN ABD’NİN FONLADIĞI RUŞEN ÇAKIR’A VERİLDİ? BÜLENT ORAKOĞLU: ERBAKAN MEDYA ÖDÜLÜ NEDEN ABD’NİN FONLADIĞI RUŞEN ÇAKIR’A VERİLDİ?
AZİZ ÜSTEL: NASIL GELDİĞİ BELLİ OLMAYAN KEMAL BEY BİR GECE ANSIZIN KAYBOLUP GİDER! AZİZ ÜSTEL: NASIL GELDİĞİ BELLİ OLMAYAN KEMAL BEY BİR GECE ANSIZIN KAYBOLUP GİDER!
DENİZ BAYKAL: KENDİME DİYORUM Kİ İYİ Kİ ZÜLFÜ'YE CEVAP VERMEDİN! DENİZ BAYKAL: KENDİME DİYORUM Kİ İYİ Kİ ZÜLFÜ'YE CEVAP VERMEDİN!
FUAT UĞUR YAZDI: KUVAYIMİLLİYE İMAMI KEMAL KILIÇDAROĞLU! FUAT UĞUR YAZDI: KUVAYIMİLLİYE İMAMI KEMAL KILIÇDAROĞLU!
SP’YE SORU: TUNUS’TA VEBALİN BÜYÜĞÜ GANNUŞİ’DE Mİ? SP’YE SORU: TUNUS’TA VEBALİN BÜYÜĞÜ GANNUŞİ’DE Mİ?
HİLAL KAPLAN’DAN ÇARPICI YAZI: AMERİKA’DAN DOLAR DEĞİL YASA ALALIM! HİLAL KAPLAN’DAN ÇARPICI YAZI: AMERİKA’DAN DOLAR DEĞİL YASA ALALIM!
SON HABERLER
MEHMET TEZKAN: ÇARE SEÇİMLE SİSTEMİ ESKİ HALİNE GETİRMEK! MEHMET TEZKAN: ÇARE SEÇİMLE SİSTEMİ ESKİ HALİNE GETİRMEK!
FUAT UĞUR YAZDI: KUVAYIMİLLİYE İMAMI KEMAL KILIÇDAROĞLU! FUAT UĞUR YAZDI: KUVAYIMİLLİYE İMAMI KEMAL KILIÇDAROĞLU!
DENİZ BAYKAL: KENDİME DİYORUM Kİ İYİ Kİ ZÜLFÜ'YE CEVAP VERMEDİN! DENİZ BAYKAL: KENDİME DİYORUM Kİ İYİ Kİ ZÜLFÜ'YE CEVAP VERMEDİN!
SP’YE SORU: TUNUS’TA VEBALİN BÜYÜĞÜ GANNUŞİ’DE Mİ? SP’YE SORU: TUNUS’TA VEBALİN BÜYÜĞÜ GANNUŞİ’DE Mİ?
Kendime diyorum ki "Deniz iyi ki Zülfü’ye cevap vermedin" Kendime diyorum ki "Deniz iyi ki Zülfü’ye cevap vermedin"
İşte Kavakçı’nın cebine konan paramız İşte Kavakçı’nın cebine konan paramız
Sayın ahalimiz merak ediyor, asrın liderimiz niye uyudu? Sayın ahalimiz merak ediyor, asrın liderimiz niye uyudu?
Mandacılık Mandacılık