ÇOK OKUNAN YAZARLAR

İstanbul'da hasta taşıyan ambulans ağaca çarptı: 6 yaralı

Şişli Büyükdere Caddesi'nde yolun karşısına geçmeye çalışan kadınlara çarpmamak için sürücüsünün direksiyon kırdığı ambulans ağaca çarptı. Kazada yaya olan 2 kadın ile birlikte ambulansta bulunan 4 kişi yaralandı.

İstanbul'da hasta taşıyan ambulans ağaca çarptı: 6 yaralı
15 Eylül 2018

Şişli'de Büyükdere Caddesi'nde yolun karşısına geçmeye çalışan iki kadına çarpmamak için direksiyon kıran ambulans sürücüsü kaldırımda bulunan ağaca çarptı. Kazada 2 kadın yaya ile birlikte ambulansta bulunan 4 kişi yaralandı. 
Kaza, Şişli Büyükdere Caddesi üzerinde saat 06.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, içerisinde hasta taşıyan 34 BH 5570 plakalı ambulansın sürücüsü, yolda karşıya geçmeye çalışan yayalara çarpmamak için manevra yaptı. Direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü, kaldırımda bulunan ağaca çarparak durabildi. Kazada ambulans şoförü, ambulansta bulunan bir sağlık personeli, bir hasta ve bir de hasta yakını ile birlikte 2 kadın yaya yaralandı. Yaralılar kaza yerine sevk edilen ambulanslarla hastaneye kaldırıldı. Hastaneye kaldırılan yayalardan birinin durumunun ağır olduğu öğrenildi. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Benzer Haberler