ÇOK OKUNAN YAZARLAR

İstanbul’da birçok adrese şafak vakti narkotik baskını; 2 gözaltı

İstanbul Beyoğlu’nda Özel Harekat'ın da katıldığı operasyonda Narkotik ekipleri önceden belirlenen adreslere kapıları koçbaşı ve levye yardımıyla kırarak girdi. Narkotik köpeği Eta’nın da katıldığı operasyonda adresler didik didik arandı. Uyuşturucu maddde ve silahların bulunduğu operasyonda 2 kişi gözaltına alındı.

İstanbul’da birçok adrese şafak vakti narkotik baskını; 2 gözaltı
23 Haziran 2018

 İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri sabah saatlerinde Beyoğlu’nda birçok adrese eş zamanlı operasyon düzenledi. Şafak vakti düzenlenen operasyonda arama yapılan adreslerde uyuşturucu madde ve silah ele geçirilirken, olayla ilgili 2 şüpheli gözaltına alındı.
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen operasyona Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü, Özel Harekat Şube Müdürlüğü ekipleri katıldı. İstanbul Emniyet Müdürlüğünde toplanan ekipler sabah saat 04.00 sıralarında operasyon için düğmeye bastı. Ekipler konvoylar halinde operasyon yapılacak adreslere doğru yola çıktı. Düzenlenen operasyon kapsamında Beyoğlu’nda önceden belirlenen adreslere kapılar koçbaşı ve levye yardımıyla kırılarak girildi. Narkotik köpeği Eta’nın da katıldığı operasyonda adresler didik didik arandı.
Narkotik Suçlarla Mücadele ekipleri tarafından belirlenen adreslere eş zamanlı yapılan operasyonda uyuşturucu madde ve silah ele geçirilirken, olayla ilgili 2 şüpheli gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüpheliler sağlık kontrolünün ardından ifadeleri alınmak üzere İstanbul İl Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Benzer Haberler