ÇOK OKUNAN YAZARLAR

İsmail Küçükkaya sabah programına nasıl hazırlanıyor?

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programının sunucusu Gazeteci İsmail Küçükkaya kamera arkasındaki süreci Cevapla tv izleyenleri için anlattı. Fox Tv'nin başarılı ekran yüzü Gazetesi ve sunucu İsmail Küçükkaya sabahları programına nasıl hazırlanıyor? İsmail Küçükkaya sabahları kaçta kalkıyor? İşte İsmail Küçükkaya hakkında az bilinenler.

03 Nisan 2018

Fox Tv'nin başarılı ekran yüzü Gazetesi ve sunucu İsmail Küçükkaya samimi açıklamalarda bulundu. İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programı için yaptıkları hazırlıkları Cevapla tv kameralarına anlattı. 

Fox Tv'de 4 yıldır sabah haberlerini aralıksız bir şekilde sunan başarılı Gazeteci ve Sunucu İsmail Küçükkaya hakkında ve İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programının merak edilenlerini paylaştı. İşte o açıklamalar

"Ben FOX TV'de 4 yıldır sabah haberlerini sunuyorum. Tabi zor bir iş çünkü herkesten daha farklı saatlerde yaşıyor, herkesten farklı saatlerde uyuyorsunuz.

Çok erken saatlerde kalkıp işyerine gidiyorsunuz. Hazırlığımızın iki buçuk, üç saatlik bölümü sabah. Çünkü gazetelerin herkesten önce okunup analiz edilmesi gerekmekte. Gecenin haberlerinin yeniden gözden geçirilmesi, hazırlanması gerekmekte.

Ama biz İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat ekibi, bir sonraki gün hazırlıklarını öğleden sonra 15'de başlıyoruz. Çünkü bir dijital gazete hazırlıyoruz. Bir köşe yazısı yazıyoruz. Pek çok sürpriz ve görsel hazırlıyoruz. Dolayısıyla aslında neredeyse bütün güne yayılan bir hazırlık söz konusu."

Kaynak: Cevapla tv

Benzer Haberler