ÇOK OKUNAN YAZARLAR

İran Milli Takım hocasından maç sonu açıklama: Daha çok maça ihtiyaç var

Dünya Kupası'na hazırlanan İran'ın Türkiye ile yaptığı hazırlık maçında sahadan 2-1 yenik ayrıldığı maç sonu basın toplantısında konuşan Teknik Direktör Carlos Queiroz, Türkiye ile kendileri için önemli bir maça çıktıklarını belirterek "Biraz daha olgunlaşmamız lazım" açıklamasında bulundu.

İran Milli Takım hocasından maç sonu açıklama: Daha çok maça ihtiyaç var
29 Mayıs 2018

İran Milli Takımı Teknik Direktörü Carlos Queiroz, Türkiye maçı sonrasında basın toplantısında konuştu. 2-1 kaybetmelerine rağmen dirençli oynadıklarını ifade eden tecrübeli hoca, "Gelecek adına önemli bir maçtı" dedi.
Hazırlık maçında Türkiye’ye 2-1 mağlup olan İran’da Teknik Direktör Carlos Queiroz, maçın ardından açıklamalarda bulundu. Türkiye ile kendileri için önemli bir maça çıktıklarını söyleyen tecrübeli hoca, "Dünya Kupası öncesinde böyle maçlar oynamaya ihtiyacımız var. Karşılaşmada belli noktalarda konsantrasyon eksikliği yaşadık. Biraz daha olgunlaşmamız lazım. 20. dakikadan sonra pozisyon bulmaya başladık. Bu, gelecek adına iyi bir sinyal. İyi bir takım olduğumuzu gösterdik. Takımın performansından memnunum. Gelecek adına önemli bir maçtı" diye konuştu.

"Daha fazla hazırlık maçı gerekli"
Takımda geliştirilmesi gereken noktalar olduğunu ifade ederek sözlerini sürdüren Queiroz, "Üst düzey hazırlık maçları oynayarak eksiklerimizi kapatmaya çalışacağız. Şu an kadroda 24 oyuncu var. Bir kısımı yerel liglerde oynuyor. Bazı oyuncularımız ise yurt dışında zor ve yorucu liglerde forma giyiyorlar. Kampta çok çalışıyoruz. Ekip olarak Dünya Kupası öncesinde değişik taktikler ve sistemler deniyoruz. Daha fazla hazırlık maçı oynamamız gerek. Oyuncularımın performansından mutluyum. Gösterdikleri performansla bize gelecek adına umut veriyorlar" açıklamasını yaptı.

Benzer Haberler