ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Gümüşhane gece yarısı sele teslim oldu

Gümüşhane'de etkili olan yağışta il merkezine 30 dakikada metrekareye 20 kilogram yağış düşerken, yağışın ardından Gümüşhane-Trabzon karayolunun bazı noktalarında meydana gelen su birikintileri yüzünden trafik kilitlendi.

Gümüşhane gece yarısı sele teslim oldu
23 Mayıs 2018

Gümüşhane’de akşam saatlerinde etkili olan sağanak yağış karayolunda su birikintilerine, bazı dükkanlarda da su baskınına neden oldu.
Bir süredir il genelinde aralıklara gerçekleşen yağmur yağışı bugün akşam saatlerinde kent merkezinde etkili sağanak şeklinde gerçekleşti.
İl merkezine yaklaşık 30 dakikada metrekareye 20 kilogram yağış düşerken, yağışın ardından Gümüşhane-Trabzon karayolunun bazı noktalarında su birikintileri oluştu. Trafiğin kilitlendiği noktalarda Gümüşhane Belediyesi İtfaiye ekipleri tahliye yaparak müdahale ederken, polis ekipleri de yağışın ardından trafik akışını kontrollü şekilde sağladı.
Yağışla birlikte il merkezindeki bazı dükkanlarda da bu baskınları meydana geldi. Su baskınlarına da müdahale eden İtfaiye ekipleri tahliye ve temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Benzer Haberler