Fatih’te, denize atlayan genci deniz polisleri kurtardı

Fatih’te polisi arayarak intihar edeceğini söyleyen genç, üzerine çıktığı tekneden kendinizi denize attı. Deniz polisi tarafından denizden çıkarılan genç hastaneye götürüldü.

Fatih’te, denize atlayan genci deniz polisleri kurtardı

Fatih’te polisi arayarak intihar edeceğini söyleyen genç, üzerine çıktığı tekneden kendinizi denize attı. Deniz polisi tarafından denizden çıkartılan genç hastaneye kaldırıldı.


Olay, saat 02:30 sıralarında Fatih Ayvansaray Mahallesi sahilinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Haliç sahiline gelen genç burada bulunan teknelerin üzerine çıktı. Teknenin üzerine çıkarak bekleyen genç daha sonra polisi arayarak intihar edeceğini söyledi. İhbarı değerlendiren polis ekipleri olay yerine gelerek şahsı ikna etmeye çalıştı. Ekipler, şahsın denize atlama ihtimaline karşı olay yerine deniz polisi ve sağlık ekiplerini istedi. Tekne üzerinde oturan genç daha sonra kendini Haliç’in soğuk sularına bıraktı. Deniz polisi tarafından çıkartılan şahıs kıyıya alındı. Baygın halde olan gence sağlık ekipleri tarafından olay yerinde ilk müdahalesi yapıldı. Üzerinden kimlik çıkmayan genç daha sonra hastaneye kaldırıldı.

ÇOK OKUNAN HABERLER
Yeni partiler ve erken seçim Yeni partiler ve erken seçim
Can Ataklı'dan üç ismin vekilliğinin düşürülmesine olay yorum! Can Ataklı'dan üç ismin vekilliğinin düşürülmesine olay yorum!
Muharrem İnce'nin yayını terk etmesine Bayraktaroğlu'ndan şaşırtan yorum Muharrem İnce'nin yayını terk etmesine Bayraktaroğlu'ndan şaşırtan yorum
Yeni Partiler Ve Erken Seçim Yeni Partiler Ve Erken Seçim
Süleyman Özışık'tan uyarı: Bir fitne çıkacaksa Twitter'dan çıkacak! Süleyman Özışık'tan uyarı: Bir fitne çıkacaksa Twitter'dan çıkacak!
Gelecek ve Deva partileri hangi kesimden oy alacak? Gelecek ve Deva partileri hangi kesimden oy alacak?
SON HABERLER
Adamı böyle yaparız Adamı böyle yaparız
Kazanan demokrasi kaybeden darbecilikti güya Kazanan demokrasi kaybeden darbecilikti güya
Hizmet siyasetiyle gelip kimlik siyasetiyle gitmek Hizmet siyasetiyle gelip kimlik siyasetiyle gitmek
Bahçeli’nin canını sıkan anket!.. Bahçeli’nin canını sıkan anket!..
Toplumun “namus” meselesi!.. Toplumun “namus” meselesi!..
Güzel İrem’in katili suçunu itiraf etti Güzel İrem’in katili suçunu itiraf etti
Yeni partiler ve erken seçim Yeni partiler ve erken seçim
Fikret Bila yazdı: Milletvekilinin güvencesi yok olursa... Fikret Bila yazdı: Milletvekilinin güvencesi yok olursa...