ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Erkeklere sevgililer gününde alınabilecek hediyeler nelerdir?

14 şubatta erkeğe alınacak hediyeler nelerdir?, sevgililer günü hediyesi erkek için ne alınır? Cevapla Tv Uzmanlarından İletişim ve İlişki Uzmanı Hande Akın şu şekilde tavsiyelerde bulundu.

14 Nisan 2018

14 şubatta erkeğe alınacak hediyeler, nişanlıma sevgililer gününde ne alabilirim,  sevgililer günü hediyeleri,  erkek için sevgililer gününde erkeğe ne yapılır? sevgililer günü hediyesi ne alabilirim?  sevgililer gününde erkek arkadaşıma ne alabilirim gibi sorular soruyorsanız bu haber tam size göre Cevapla Tv Uzmanlarından İletişim ve İlişki Uzmanı Hande Akın sizlere tavsiyelerde bulundu. 

Kadın erkek diye ayırmayı tercih etmiyorum açıkçası insana verilebilecek en güzel hediye güzel gönülden gelecek bir söz bile olabilir. Maddi şeyler yada bir deneyim hepsi bir hediye. Hediyelerin büyüğü küçüğü arasında hiç bir fark yok aslında. Ama kişi aldığında o hediye kullanabiliyorsa, fonksiyonelliği var ise yada veren kişiyi hatırlatıyorsa bir anlam bir mana teşkil ediyorsa o zaman aldığımız hediyeyi hiç bir zaman unutmayız. Bir iz bırakmak için belkide veriyoruz hediyeleri, sevgimizin en güzel ifadesi olarak sunuyoruz hediyeleri. Paylaşmanın güzelliği hediye alıp vermenin coşkusu heyecanı keyfini yaşıyoruz işte o duyguları yaşamak ve yaşatmak aslında en güzel hediyedir.

Kaynak: Cevapla Tv

Benzer Haberler