ÇOK OKUNAN YAZARLAR

En şanslı isimler hangileridir?

Bugün doğan birine olağanüstü şanslı olabilir ama ertesi gün hesaplarda değişeceği için tam tersi şanssız olabilir diyen Cevapla Tv Uzmanı İsim Analisti Celalettin İpekbayrak, En şanslı isimler hangileridir? sorusuna şu şekilde verdi.

13 Nisan 2018

isim analizi en şanslı isimler, şans getiren isimler nelerdir? enerjisi yüksek isimler, 2018 şanslı isimleri nelerdir? En şanslı isimler hangileridir? Cevapla Tv Uzmanı İsim Analisti Celalettin İpekbayrak yanıtladı. 

'İsimler tek başlarına çok güzel anlamları olsa dahi herhangi birşey ifade etmezler, isim soy isim ve tam doğum tarihi ile kıyaslandığı zaman karakter şans ve başarı üzerinde etkili olabilirler. Falan isim şu enerjisi diye birşey yoktur hepsi ancak bir arada olduğu zaman isim soy isim ve tam doğum tarihi bunlar hepsi kişilik karakter yetenek ve en önemlisi şans durumunu belirler şanslı olabilmesi için illede bu isim diye birşey yoktur. Bugün doğan birine olağanüstü şanslı olabilir ama ertesi gün hesaplarda değişeceği için tam tersi şanssız olabilir.  Ne dedik isim soy isim doğum tarihi bu üçü birlikte kesin birşeyi bize verebiliyor ancak'

Kaynak: Cevapla Tv

Benzer Haberler