ÇOK OKUNAN YAZARLAR

En çok kullanılan isimler nelerdir?

Türkiye'de en çok kullanılar isimler nelerdir? Bu isimler bize mutluluk getiriyor mu? En sevdiğimiz isimler neler Cevapla Tv Uzmanı İsim Analisti Celalettin İpekbayrak açıkladı.

12 Nisan 2018

Ülkemizde kullanılan isimler neler? En fazla çocuklara verilen isimler nelerdir? Cevapla Tv Uzmanı İsim Analisti Celalettin İpekbayrak açıkladı

Bizim ülkemizde de bilindiği gibi en çok kullanılan isimler Ahmet’tir, Mehmet’tir, Ayşe, Fatma, Hülya ama illede bunlar şanslı isimler midir? Aynı isim ve soy isimde olan yüzlerce hatta binlerce insan var ama hayattaki şans başarı yada mutluluk durumlarına baktığımız zaman arada dağlar kadar fark olabiliyor. Bütün mesele isim soy isim ve doğum tarihi ile kıyaslandığı zaman şanslı olabilecek olan bazı isimleri belirlemektir. Örneği iki tane aynı isim ve soy isimde olan insan ama doğum tarihleri farklı olduğu için aynı etkiyi aynı başarıyı aynı şansı getirmeyebilir bu yüzden çok ince bir nüans dır isim soy isim ve doğum tarihi ile kıyaslayıp ona göre isimler vermek en doğrusu ve en iyisidir.

Kaynak: Cevapla Tv

Benzer Haberler