ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Elazığ'da içinde 42 bin TL olan poşet MOBESE sayesinde bulundu

Elazığ'da bir kişi, pazarlığını yaptığı arabayı almak için notere giderken yanında aldığı içinde 42 bin lira olan poşeti kaybedince aramadık yer bırakmadı. Mobese kayıtlarının izlenmesi üzerine içerisi para dolu yola savrulmuş poşet 2 saat sonra bulundu.

Elazığ'da içinde 42 bin TL olan poşet MOBESE sayesinde bulundu
29 Ağustos 2018

 ELAZIĞ'da, araç almak için evden çıkan E.B.'nin düşürdüğü içerisinde 42 bin liranın bulunduğu poşet, olaydan 2 saat sonra Mobese kameralarından yapılan tarama ile bulundu.
Merkez Bahçelievler Mahallesi'nde oturan E.B., satın almak için 42 bin liraya anlaştığı aracın noter işlemlerini halletmek için evden çıktı. E.B., poşetteki 42 bin lirayı, kapının önünde duran otomobilin üzerine bıraktı. Parayı almayı unutan E.B., otomobile binip hareket etti. Para dolu poşet, yolda savrulup düştü.
Noterin yakınına aracını park eden E.B., para dolu poşetin olmadığını fark etti. Polise başvuran E.B., notere gittiği güzergahı tarif etti. Bunun üzerine güzergah, Mobese kameraları ile tarandı. Para poşeti, yaklaşık 2 saat sonra evinin yakınında caddede tespit edildi. 
Bölgeye gidip, parasını teslim alan E.B., polis ekiplerine teşekkür etti.

Benzer Haberler