ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Çorum'da polis 4 gecedir mezar başında ağlayan kızı arıyor

Çorum Ulu Mezarlık'ta çalışan görevliler 4 gecedir bir mezarın başında ağladığını fark ettikleri genç kızın kendilerinin fark edilmesi üzerine oradan uzaklaşan kızla ilgili polise ihbarda bulunuldu. Mezar üzerine görevlilerin bıraktığı not fayda etmeyince polis, genç kızın bulunması için çalışma başlattı.

Çorum'da polis 4 gecedir mezar başında ağlayan kızı arıyor
02 Mayıs 2018

 ÇORUM'da bir genç kızın 4 gecedir mezarlığa gelerek bir mezarın başında ağladığı, görevlilerin kendisini fark etmesi üzerine uzaklaştığı iddia edildi. Polis, genç kızın bulunması için çalışma başlattı.
Olay, kent merkezinde bulunan Ulu Mezarlık'ta meydana geldi. Görevliler, 4 gecedir bir genç kızın mezarlığa gelip bir mezarın başında ağladığını fark etti. Genç kız, görevliler kendisine seslenince bölgeden uzaklaştı. Bunun üzerine durum polise bildirildi. Mezarlıktaki görevliler, ayrıca kızın görüldüğü mezarın üzerine, 'Her gece oraya gelip neden ağlıyorsun, derdin ne? Yardımcı olalım, bize not bırak' yazılı bir not bıraktı. Dün gece polisin mezarlık çevresinde yaptığı çalışmada bir sonuç alınamadı.
Bölgede esnaf Oğuz Atıcı, "Dört gündür böyle bir durum var. Polisler mezarlığa geldiğinde o gizemli kız mezarların arasına doğru kaçtı" dedi.

Benzer Haberler