ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Çorum'da alacaklarını tahsil edemeyen esnaf kendisini ateşe verdi

Çorum'un Sungurlu ilçesinde oto lastiği işi ile uğraşan 60 yaşındaki Bektaş Keçebaşoğlu alacaklarını tahsil edemediği için üzerine döktüğü yanıcı maddeyi tutuşturması sonucu ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

Çorum'da alacaklarını tahsil edemeyen esnaf kendisini ateşe verdi
15 Ağustos 2018

ÇORUM'da alacaklarını tahsil edemediğini için üzerine döktüğü yanıcı maddeyi tutuşturması sonucu ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan esnaf  Bektaş Keçebaşoğlu (60),  doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.
Olay, 2 gün önce Sungurlu ilçe meydanındaki havuzlu parkta meydana geldi. Alacaklarını alamadığını iddia eden oto lastikçi Bektaş Keçebaşoğlu, bir anda üzerine yanıcı madde dökerek kendini ateşe verdi. Bektaş Keçebaşoğlu'nun yandığını gören çevredeki vatandaşlar, alevler arasındaki Bektaş Keçebaşoğlu’nu süs havuzuna atarak yanmaktan kurtardı. Ağır yaralı olarak önce Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Keçebaşoğlu, burada yapılan ilk müdahale sonrası Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. 2 gün yoğun bakımda kalan Bektaş Keçebaşoğlu, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. 

Benzer Haberler