CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'da Arjantin İlkokulu'nda oyunu kullandı

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Çankaya'daki Arjantin İlkokulu'nda oyunu kullandı. Kılıçdaroğlu, "Oyumuzu kullandık. Hayırlı uğurlu olsun" dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'da Arjantin İlkokulu'nda oyunu kullandı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Çankaya'daki Arjantin İlkokulu'nda oyunu kullandı. Kılıçdaroğlu, "Oyumuzu kullandık. Hayırlı uğurlu olsun" dedi.


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte Çankaya Çukurambar'da bulunan Arjantin İlkokulu'nda sandık başına gitti. Kılıçdaroğlu çifti, 4202 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Kılıçdaroğlu, aynı mahallede farklı bir okulda oyunu kullandıktan sonra yanına gelen Millet İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş ile okuldan çıkışta bir araya geldi. Yavaş ile tokalaşıp basın mensuplarına açıklama yapan Kılıçdaroğlu, "Oyumuzu kullandık. Hayırlı uğurlu olsun diyoruz. İnşallah hiçbir olay olmadan vatandaşlarımız tercihlerini yapacaklardır. Güzel bir havada seçim geçiyor" dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER
Kayda geçen tek eylemin Bodrum tatillerin ve Zülfü konserlerin oldu. Silkin Başkan! Kayda geçen tek eylemin Bodrum tatillerin ve Zülfü konserlerin oldu. Silkin Başkan!
Hüseyin Gülerce: PKK’ya yardım eden seçilmiş de olsa bedelini öder! Hüseyin Gülerce: PKK’ya yardım eden seçilmiş de olsa bedelini öder!
SON HABERLER
Erdoğan’a yapılan haksızlığa birlikte karşı çıktıklarımızın bazısı bugün neler yazıyor öyle.. Tarih şaşmaz bir tanıktır, unutulmasa iyi olur… Erdoğan’a yapılan haksızlığa birlikte karşı çıktıklarımızın bazısı bugün neler yazıyor öyle.. Tarih şaşmaz bir tanıktır, unutulmasa iyi olur…
Milli tayyareden tırışkadan tayyareye Milli tayyareden tırışkadan tayyareye
Türkçe anlaşılmamış, açıklamayı Kürtçe yaptılar! Türkçe anlaşılmamış, açıklamayı Kürtçe yaptılar!
Bakan hadlerini bildirmiş: “Baba motor yok!” Bakan hadlerini bildirmiş: “Baba motor yok!”
Bakan Pakdemirli haksız mı? Bakan Pakdemirli haksız mı?
İdlib tüpündeki tehlike... İdlib tüpündeki tehlike...
Her dediği yalan çıkan üfürükçü! Her dediği yalan çıkan üfürükçü!
Hayal kırıklığı başladı! Hayal kırıklığı başladı!