CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'da Arjantin İlkokulu'nda oyunu kullandı

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Çankaya'daki Arjantin İlkokulu'nda oyunu kullandı. Kılıçdaroğlu, "Oyumuzu kullandık. Hayırlı uğurlu olsun" dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'da Arjantin İlkokulu'nda oyunu kullandı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Çankaya'daki Arjantin İlkokulu'nda oyunu kullandı. Kılıçdaroğlu, "Oyumuzu kullandık. Hayırlı uğurlu olsun" dedi.


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte Çankaya Çukurambar'da bulunan Arjantin İlkokulu'nda sandık başına gitti. Kılıçdaroğlu çifti, 4202 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Kılıçdaroğlu, aynı mahallede farklı bir okulda oyunu kullandıktan sonra yanına gelen Millet İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş ile okuldan çıkışta bir araya geldi. Yavaş ile tokalaşıp basın mensuplarına açıklama yapan Kılıçdaroğlu, "Oyumuzu kullandık. Hayırlı uğurlu olsun diyoruz. İnşallah hiçbir olay olmadan vatandaşlarımız tercihlerini yapacaklardır. Güzel bir havada seçim geçiyor" dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Gele gele buraya da mı geldik? Gele gele buraya da mı geldik?
Neden Bakan Soylu istifasını istiyorlar...Şu fotoğrafa iyice bakın...Anlarsınız... Neden Bakan Soylu istifasını istiyorlar...Şu fotoğrafa iyice bakın...Anlarsınız...
Maltepe Mitingi Ekrem İmamoğlu'nun lehine mi? Maltepe Mitingi Ekrem İmamoğlu'nun lehine mi?
Pazar notları Pazar notları
PKK, KCK, YPG, YPJ, PYD, SDG, TAK, PJAK... PKK, KCK, YPG, YPJ, PYD, SDG, TAK, PJAK...
Hesaba sandalye ücreti eklemek yeni moda mı? Hesaba sandalye ücreti eklemek yeni moda mı?
Sihirli mazbatadan çıkan mühür Sihirli mazbatadan çıkan mühür
Mustafa Kemal Paşa'nın, Millet Meclisi'nin açılışından önce Sultan Vahideddin'e yazdığı ve "Amacımız sizi kurtarmaktır" dediği mektup Mustafa Kemal Paşa'nın, Millet Meclisi'nin açılışından önce Sultan Vahideddin'e yazdığı ve "Amacımız sizi kurtarmaktır" dediği mektup