ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Çevre ve Şehircilik ile Enerji Tabii Kaynaklar bakan yardımcıları belli oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında kurulan yeni hükümette görev alan bakanların bakan yardımcıları bir bir belli oluyor. Çevre ve Şehircilik, Enerji ve Tabi Kaynaklar, Kültür ve Turizm, Ulaştırma ve Altyapı ile Gençlik ve Spor Bakan yardımcılıklarına atamalar yapıldı.

Çevre ve Şehircilik ile Enerji Tabii Kaynaklar bakan yardımcıları belli oldu
23 Temmuz 2018

Yeni kabinede Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakan Yardımcıları belli oldu.
Yeni kabinede görev alacak bakanların yardımcıları belli olmaya başladı. Adalet Bakanlığı Bakan Yardımcılıklarına Cengiz Öner, Hilmi Bilgin, Selahaddin Menteş ve Yıldız Seferinoğlu, Kültür ve Turizm Bakanlığı Bakan Yardımcılıklarına ise Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun, Nadir Alpaslan ve Ömer Arısoy atanmıştı. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Bakan Yardımcılıklarına Enver İskurt, Dr. Ömer Fatih Sayan ve Selim Dursun, Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcılıklarına da Hamza Yerlikaya ve Sinan Aksu getirilmişti.
Son olarak bugün Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararlarına göre ise Fatma Varank, Mehmet Emin Birpınar ve Mücahit Demirtaş Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı oldu. Abdullah Tancan, Alparslan Bayraktar ve Mithat Cansız, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakan Yardımcısı oldu.
Karayolları Genel Müdürlüğüne ise Abdülkadir Uraloğlu atandı.

Benzer Haberler