ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Çanakkale'de müşterilerle kavga eden lokanta sahibi öldürüldü

Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinde lokantaya giden iki kişi ile lokanta sahibi arasında çıkan tartışma, kısa sürede büyüyüp, kavgaya dönüşürken müşterilerden biri tabanca ile lokanta sahibini vurdu. Hastaneye kaldırılan lokanta sahibi 40 yaşındaki Ersin Tetik hayatını kaybetti.

Çanakkale'de müşterilerle kavga eden lokanta sahibi öldürüldü
23 Eylül 2018

 ÇANAKKALE'nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde, lokanta sahibi Ersin Tetik (40), kavga ettiği 2 müşteri tarafından tabancayla vurularak, öldürüldü. 
Olay, dün akşam saatlerinde, Sahil Mahallesi'ndeki et lokantasında meydana geldi. Lokantaya gelen Efkan P. ve Mustafa T. ile işletme sahibi Ersin Tetik arasında, henüz bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Tartışma, kısa sürede büyüyüp, kavgaya dönüşürken Tetik, tabancayla vuruldu. Efkan P. ile Mustafa T. ise kaçtı. Ağır yaralanan Tetik, ihbarla gelen sağlık görevlilerince ambulansla Ayvacık Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Tetik, ilk müdahalenin ardından Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Ersin Tetik, burada doktorların tüm müdahalelerine rağman kurtarılamadı. Jandarma ekipleri, güvenlik kameralarının kayıtlarından yola çıkıp, Efkan P. ve Mustafa T.'yi yakaladı. Gözaltına alınan Efkan P. ile Mustafa T., işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. 

Benzer Haberler