ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Çaldığı cep telefonundan canlı yayın yapmaya kalkınca yakayı ele verdi

Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesinde bir hırsız çaldığı cep telefonunun sahibimnin sosyal medya hesabından canlı yayın yaptığı yerde polis tarafından bir gün sonra kıskıvrak yakalandı.

Çaldığı cep telefonundan canlı yayın yapmaya kalkınca yakayı ele verdi
07 Temmuz 2018

Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesinde bir hırsız vatandaşa ait cep telefonunu çaldıktan sonra vatandaşın sosyal medya hesabından canlı yayın yaparken polis tarafından bir gün sonra aynı yerde kıskıvrak yakalandı.
Edinilen bilgiye göre, Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube ekipleri, bir vatandaşa ait cep telefonunun Eyyübiye ilçesine bağlı Eyüp Nebi Mahallesi’ndeki bir iş yerinden çalındığını tespit ederek çalışma başlattı. Çalışma kapsamında, polis şaşırtan bir olayla da karşılaştı.

Önce çaldı, sonra canlı yayın yaptı
İş yerinden cep telefonu çalınan vatandaş, arkadaşlarının kendini arayarak sosyal medya hesabından tanımadıkları bir şahsın yayın yaptığını belirtmeleri üzerine durumu polise bildirdi. Görüntülerde şüphelinin bir parkta arkadaşıyla beraber çimler üzerinde yayıldığı ve canlı yayın yaptığı görüldü. İhbarı yayından bir gün sonra alan Asayiş Şube ekipleri, şüpheliyi tespit ederek yayının yapıldığı parka gittiğinde şüpheliyi aynı şekilde çimler üzerinde uyurken yakaladı.
Gözaltına alınan şüphelinin sorgusu devam ediyor.

Benzer Haberler