ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Bursa'da gençler yolu ulaşıma kapatıp drift partisi yaptı

Bursa'da caddeyi çift yönlü trafiğe kapatan gençlerin arabalarıyla yaptığı drift partisi vatandaşları isyan ettirdi. Gece yarısına kadar devam eden drift partisi yüzünden uyuyamayan vatandaşlar 155 polis ihbar hattı ve sosyal medyadan tepkilerini dile getirdi.

Bursa'da gençler yolu ulaşıma kapatıp drift partisi yaptı
01 Mayıs 2018

Bursa’da caddeyi trafiğe kapatarak arabalarıyla drift yapan gençler vatandaşları çileden çıkardı.
Gençlerin drift şovları gece yarısına kadar devam edince uyuyamayan vatandaşlar, 155 polis ihbar hattı ve sosyal medyadan driftçileri şikayet yağmuruna tuttu.
Edinilen bilgiye göre, Demirtaş Mahallesi’nde bir grup genç, trafiği çift yönlü kesip cadde üzerinde araçlarıyla tehlikeli hareketler yaptılar. O anları görüntüye alan vatandaşlar ise sosyal medya üzerinden tepki gösteri.
Tokyo’daki drift partilerini aratmayan görüntülerin yaşandığı olayda gençler gece geç saatlere kadar lastik yaktı. Gece boyu gözlerine uyku girmeyen vatandaşlar 155 polis ihbar hattını arayarak şikayette bulundu. Çok sayıda vatandaş da driftçilere tepkilerini sosyal medya üzerinden dile getirdi. Araçlarıyla yolu kapatan grubun trafikteki tehlikeli oyunu bitene kadar beklemek zorunda kalan diğer araç sürücüleri de yolun bir süre sonra açılmasıyla yollarına devam ettiler.

Benzer Haberler