ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Bursa'da 5 gün önce kaybolan gencin cesedi bulundu

Bursa'nın Orhangazi İlçesi'nde jandarmaya yapılan ihbar üzerine olay yerine giden jandarma ekipleri boş bir arazide erkek cesedi buldu. Yapılan araştırmada cesedin Cuma günü ortadan kaybolan 25 yaşındaki Kıvanç Özcan'a ait olduğu tespit edildi.

Bursa'da 5 gün önce kaybolan gencin cesedi bulundu
30 Temmuz 2018

URSA’nın Orhangazi ilçesinde, cuma günü ortadan kaybolan Kıvanç Özcan'ın (25), boş arazide cesedi bulundu.
Yenigürle Mahallesi'nde oturan Kıvanç Özcan, cuma günü en son arkadaşlarıyla görüştükten sonra kayboldu. Dün öğle saatlerinde, kırsal Gürle Mahallesi Harmanlar mevkiinden geçenler, boş arazide erkek cesedi görerek jandarmaya haber verdi. Gelen jandarma ekibinin yaptığı incelemede cesedin, kayıp olan Özcan'a ait olduğu belirlendi. Özcan’a ait 16 VV 314 plakalı otomobil de bölgeye yakın bir yerde park halinde bulundu. Ölüm haberini alarak gelen Özcan'ın yakınları, sinir krizi geçirdi. 
Yapılan ilk incelemede Özcan'ın vücudunda yara, kesi izine rastlanmadı. Özcan'ın cesedi, olay yerinde incelemenin tamamlanması ardından Bursa Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Cesedin yakınında bulunan uyuşturucu içiminde kullanılan aparatlara da el konuldu. Özcan'ın ölüm nedeni otopside belirlenecek.

Benzer Haberler