Bitlis Belediyesi cenaze işlemlerine dair her türlü hizmeti ücretsiz sağlayacak

BİTLİS Belediyesi hayatını kaybeden vatandaşların cenaze işlemlerinin tamamını üstlendi.

Bitlis Belediyesi cenaze işlemlerine dair her türlü hizmeti ücretsiz sağlayacak

BİTLİS Belediyesi hayatını kaybeden vatandaşların cenaze işlemlerinin tamamını üstlendi.

Mezarlıklar Müdürlüğü, vatandaşların en zor ve acılı gününde cenaze ile ilgili her türlü hizmeti ve desteği sağlamaktadır. Gün ve saat gözetmeksizin tüm cenaze hizmetleri, Mezarlıklar Müdürlüğü tarafından yürütülecek. Ayrıca cenaze yıkama, kefenleme ile cenaze sahibin ilk gün yemekleri ile çay ve şekeri de belediye tarafından ücretsiz olarak karşılanacak.

Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, vatandaşlara acılı günlerinde yardımcı olmak için çalışmalar yürüttüklerini söyledi. Tanğlay, "Mezar yeri haricindeki tüm cenaze hizmetleri ücretsiz olarak karşılıyoruz. Her şeyin en iyisine layık olan halkımıza hak ettiğini verebilmek amacıyla her alanda olduğu gibi görev başındayız. Cenaze işlemleri noktasında bizler için mesai mefhumu söz konusu değildir. Halkımıza bir telefon kadar yakınız" diye konuştu.

ÇOK OKUNAN HABERLER
Nedim Şener'den çarpıcı yazı: Ülkü ocağında FETÖ'cü Asena! Nedim Şener'den çarpıcı yazı: Ülkü ocağında FETÖ'cü Asena!
Habertürk yazarı Nagehan Alçı'dan Trabzon'da yaşanan olaylara sert tepki Habertürk yazarı Nagehan Alçı'dan Trabzon'da yaşanan olaylara sert tepki
Hilal Kaplan'dan çok konuşulacak Davutoğlu yazısı! Eski defterleri açtı! Hilal Kaplan'dan çok konuşulacak Davutoğlu yazısı! Eski defterleri açtı!
Abdulkadir Selvi'den kulis: AK Parti ve kabinede revizyon ne zaman? Abdulkadir Selvi'den kulis: AK Parti ve kabinede revizyon ne zaman?
Star yazarı Ahmet Kekeç'ten olay yorum: "Sermişler postu Rus kanalına, Erdoğan’a veriştirip duruyorlar!" Star yazarı Ahmet Kekeç'ten olay yorum: "Sermişler postu Rus kanalına, Erdoğan’a veriştirip duruyorlar!"
SON HABERLER
CHP'lilerden çifte maaş alan belediye başkanına istifa çağrısı: Abdülkadir Selvi yazdı! CHP'lilerden çifte maaş alan belediye başkanına istifa çağrısı: Abdülkadir Selvi yazdı!
Livaneli niye orada? Livaneli niye orada?
O töreyi alın ve güney kutbuna doğru yürümeye başlayın O töreyi alın ve güney kutbuna doğru yürümeye başlayın
ABD 'müttefik' Türkiye'yi 'hasım' ilan ederse... ABD 'müttefik' Türkiye'yi 'hasım' ilan ederse...
İhtimaldir İhtimaldir
Adalar’da fayton meselesi Adalar’da fayton meselesi
Gündem Suriye Gündem Suriye
Asya’ya açılmak Asya’ya açılmak