ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Beyoğlu'nda park halindeki minibüsü kundakladılar

Beyoğlu Hasköy Mahallesi, Okmeydanı Caddesi’nde sabah 05.00 sıralarında park halindeki bir minibüs kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce kundaklandı. Yangın dolayısı ile minibüs sahibi gözyaşını tutamazken polis şüphelilerle ilgili çalışma başlattı.

Beyoğlu'nda park halindeki minibüsü kundakladılar
02 Ağustos 2018

Beyoğlu’nda park halindeki bir minibüs kundaklandı. Yanan minibüsü itfaiye ekipleri söndürürken, polis kundakçıları yakalamak için çalışma başlattı. Öte yandan, kundaklanan minibüsün sahibi olay yerinde göz yaşlarına hakim olamadı.
Olay,05.00 saatlerinde Beyoğlu Hasköy Mahallesi, Okmeydanı Caddesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, sabah saatlerinde kimliği belirlenemeyen şahıs ya da şahıslar, cadde üzerinde park halinde bulunan 34 M 3066 minibüsün yanına gelerek ateşe verdi.
Alevler kısa sürede büyüyerek minibüsü sardı. Çevredeki vatandaşlar durumu itfaiye ve polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını kısa sürede söndürdü.
Yangın sonrası, polis ekipleri minibüsün sahibine haber verdi. Olay yerine gelen minibüsün sahibi “Ne istediniz benim ekmek teknemden” diyerek gözyaşlarına hakim olamadı.
Olayı gören vatandaşlardan eşkal bilgilerini alan polis ekipleri kundakçıların yakalanması için çalışma başlattı.

Benzer Haberler