ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Beyoğlu'nda hareketli gece: Çöp konteynırlarını devirip ateşe verdiler

Beyoğlu'nda yolu trafiğe kapatan bir grup, çöp konteynırlarını ateşe verdi. Olay yerine gelen polis ekiplerine taşla saldıran grup, gazlı müdahale sonrası ara sokaklara kaçtı. Yakılan ateş TOMA ile söndürüldükten sonra yol yeniden trafiğe açıldı.

Beyoğlu'nda hareketli gece: Çöp konteynırlarını devirip ateşe verdiler
02 Mayıs 2018

BEYOĞLU'nda bir grup, yolu trafiğe kapatıp çöp konteynırlarını ateşe verdi. Polis ekiplerinin gazlı müdahalesiyle grup kaçtı. TOMA'nın müdahalesiyle yanan ateş söndürülüp yol tekrar trafiğe açıldı.
Bostan Mahallesi Kaskaval Sokak'ta saat 21.30 sıralarında bir grup, çöp konteynırlerını devirip ateşe verdi. Grup ardından, sokağı araç ve yaya trafiğine kapattı. Çevredeki vatandaşların haber vermesi üzerine, kısa sürede olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Kendilerine taşla saldıran gruba, polis biber gazı ile müdahale etti. Grup gazlı müdahalenin ardından ara sokaklara kaçtı. 
Olay yerine gelen TOMA ise, yanan çöp konteynırları söndürüp kapalı olan yolu trafiğe açtı. Polis ekipleri, olaya karışan kişileri yakalamak için ara sokaklarda çalışma başlattı.

Benzer Haberler