ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Ben zamanı nedir? Hande Akın cevapladı

Ben zamanı nedir? Ben zamanı, kişinin kendine gerçekten değer vermesi ve ilgi göstermesi demektir. Cevapla Tv Uzmanlarından İletişim ve İlişki Uzmanı Hande Akın cevapladı.

13 Nisan 2018

Ben zamanı nedir? Ben zamanı yaparken nelere dikkat edilmeli? Ben zamanı önemli mi? Cevapla Tv Uzmanlarından İletişim ve İlişki Uzmanı Hande Akın cevapladı


Yıllar önce kişisel gelişime dair eğitimler vermeye, koçluk yapmaya başlarken dedim ki insanlar birine gidip danışmanlık alıyorum demesinler. Ben kendim için kendime değer veriyorum ve ben zamanı yaratıyorum desinler.

Bu sizin kendinize verdiğiniz en büyük hediyedir. Kendi potensiyelinizi keşfetmeniz için kendinize ayırdığınız zamandır. Ben zamanında, gerçekten cevabını aradığınız soruları kendinize sorabilir ve verdiğiniz cevaplarla yaşamınızın her alanında nasıl bir adım atabileceğinizi farkedebilirsiniz.

Zihnimizden birazcık çıkıp kalbimize odaklandığımızda kalbimizin rehberliği ile ilerleyebiliriz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey, ben zamanı yaratmaktır. Bu, bazen bir bardak çayınızı alıp deniz kenarında oturmak ve kendinizle sohbet etmek olabilir, bilmediğiniz ilk defa deneyimlediğiniz bir şeye adım atmak ve çok büyük kazanımlar elde etmek olabilir ya da kişisel gelişim seminerlerine katılıp pek çok insanla beraber yaşamınızdaki kilit noktalara dair çözümleri farkedeceğiniz bir zaman olabilir.
Siz yeter ki kendinize değer verin ve ben zamanı yaratın.

Kaynak: Cevapla Tv

Benzer Haberler