ÇOK OKUNAN YAZARLAR

"Babası belli değil" söylentisi yüzünden öz oğlunu öldürdü

Adana'nın Kozan ilçesinde mezarlık yanında sinir krizi geçiren kadınla ilgili yapılan ihbar üzerine olay yerine giden polis ekipleri, "babası belli değil" söylentisi yüzünden öz oğlunu öldürdüğünü söyleyen kadının gösterdiği yerde 4 yaşındaki çocuğun cesedini buldu.

"Babası belli değil" söylentisi yüzünden öz oğlunu öldürdü
22 Ağustos 2018

Adana’nın Kozan ilçesinde annesiyle birlikte evden ayrıldıktan sonra bir inşaatta cesedi bulunan 4 yaşındaki çocuğun cenazesi Adana Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Olayla ilgili gözaltına alınan annesinin, çocuğu için "babası belli değil" denildiğini ve artık dayanamadığı için öldürdüğünü söylediği öğrenildi.
Edinilen bilgiye göre, dün akşam saat 20.00 sıralarında Aslanpaşa Mahallesi, Fehmi Özel Türkay Caddesi’ndeki mezarlık yakınında sinir krizi geçiren bir kadın olduğunun bildirilmesi üzerine polis ekipleri olay yerine geldi. Yapılan incelemede, sinir krizi geçiren kadının Türkeli Mahallesi’nde oturan 34 yaşındaki F.Ö. olduğu belirlendi. Sağlık görevlilerinin müdahale ettiği kadın polise verdiği ilk ifadesinde 4 yaşındaki oğlu Y.Ç.Ö.’yü "babası beli değil" denildiği için artık dayanamadığını ve öldürmek zorunda kaldığını söylediği öğrenildi.
Oğlunun Tufanpaşa Mahallesi, Şıh Efendi Bulvarı’ndaki 5 katlı inşaat halindeki bir binanın giriş katında olduğunu söylemesi üzerine polisler sağlık ekipleriyle birlikte olay yerine gitti. Ekipler, burada 4 yaşındaki çocuğun cansız bedeniyle karşılaştı. Küçük çocuğun cesedi, otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.
Gözaltına alınan ve savcı tarafından kasten adam öldürmekten işlem yapılması talimatı verilen F.Ö.’nün emniyetteki sorgusunun sürdüğü belirtildi.
Bu arada, F.Ö’nün ablasının, kardeşinin ruh sağlığının yerinde olmadığını, daha önceden tedavi gördüğünü söylediği öğrenildi.

Benzer Haberler