ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Azeri iş adamı İtimat İsmailov’un katil zanlısı Azeri polis şefi çıktı

Bakırköy Florya’da kendi ofisinde başından ve kalbinden vurularak öldürülen Azeri işadamı İtimat İsmailov'un katil zanlıları ile ilgili araştırma yapan polis, İsmailov’u öldürdüğü ileri sürülen Azeri eski polis şefi Gözel Damirov ve beraberinde bulunan şoförü Beşiktaş'ta yakaladı.

Azeri iş adamı İtimat İsmailov’un katil zanlısı Azeri polis şefi çıktı
20 Eylül 2018

Azeri iş adamı İtimat İsmailov ofisinde uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetti. İsmailov’u öldürdüğü ileri sürülen Azeri eski polis şefi Gözel Damirov ve beraberindeki şoförü yakalanarak, İstanbul Gayrettepe Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirildi.
Bakırköy Florya’da Azeri işadamı İtimat İsmailov kendi ofisinde başından ve kalbinden vurularak öldürüldü. İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, olayın ardından geniş çaplı inceleme başlattı. İsmailov’u öldürdüğü ileri sürülen Azeri eski polis şefi Gözel Damirov ve beraberinde bulunan şoförü Beşiktaş’ta bir mekanda saat 01:00’da yakalandı.
Katil Azeri eski polis şefi Gözel Damirov’un Azerbaycan’da bir dönem İl Emniyet Müdürlüğü görevinde bulunduğu ve daha sonra karıştığı bir olaydan sonra Türkiye’ye kaçtığı öğrenildi.
Soruları cevapsız bıraktı
Gözel Damirov ve şoförü Gayrettepe Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirildiği sırada, gazetecilerin sorularını cevapsız bırakarak, polis ekipleri tarafından sorguya alındı.
Alacak verecek meselesi
Gözel Damirov’un işadamı İtimat İsmailov’u aralarındaki bir alacak verecek nedeniyle vurduğu iddiaları araştırılıyor.
Gözel Damirov ve beraberindeki şüphelinin sorguları sürüyor.

Benzer Haberler