Aydın'da baba-oğul kavgası kazaya neden oldu, kazada 3 yaralı

AYDIN'ın Efeler ilçesinde, mezuniyet töreni öncesi kiraladığı otomobilde kız arkadaşı Aynur B. (19) ile sohbet eden Hasan K. (19), bölgeden geçen babası İsmet K.'nin (43) falçatalı saldırısına uğradı.

Aydın'da baba-oğul kavgası kazaya neden oldu, kazada 3 yaralı

AYDIN'ın Efeler ilçesinde, mezuniyet töreni öncesi kiraladığı otomobilde kız arkadaşı Aynur B. (19) ile sohbet eden Hasan K. (19), bölgeden geçen babası İsmet K.'nin (43) falçatalı saldırısına uğradı. Hasan K., camı kapatıp, gaza basarak kaçmak istedi ancak kolu cama sıkışan İsmet K. de otomobille birlikte sürüklendi. Otomobil bir duvara çarparak dururken, İsmet K. ile oğlu ve oğlunun kız arkadaşı yaralandı.

Olay, saat 14.00 sıralarında Fatih Mahallesi'ndeki kapalı pazar yerinde meydana geldi. Aydın Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu'ndan mezun olan Hasan K., bugün yapılacak mezuniyet töreni öncesinde otomobil kiralayarak, kız arkadaşı Aynur B. ile gezmeye çıktı.

İkili bir süre dolaştıktan sonra kapalı pazar yerine geldi. Ancak aynı dakikalarda pazar yerine gelen hurdacı İsmet K., oğlunu kiralık otomobilin içinde gördü.
Aralarında daha önceden sorunlar bulunan baba ve oğlu tartışmaya başladı. Tartışma sırasında baba İsmet K., yanında taşıdığı falçatayı çekip, sürücü koltuğunda oturan oğlunun sol omzuna sapladı. Hasan K. de camı kapatıp, gaza basarak kaçmak istedi.  Ancak kolu camı sıkışan İsmet K., otomobille birlikte sürüklendi. Hızla pazar yerinden çıkan otomobil, 25 metre ilerideki bir sitenin beton duvarına çarparak, durdu. Araçla duvar arasında sıkışan İsmet K. ile otomobilde bulunan Hasan K. ve Aynur B. yaralandı. Yaralılar ambulansla Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak, tedaviye alındı. İsmet K.'nin hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi. Polis, soruşturma başlattı.

ÇOK OKUNAN HABERLER
Nedim Şener terörü destekleyen NATO ülkelerini tek tek deşifre etti! Nedim Şener terörü destekleyen NATO ülkelerini tek tek deşifre etti!
Uğur Işılak'ın kadınlara yönelik eleştirisine Fatih Altaylı'dan tokat gibi cevap! Uğur Işılak'ın kadınlara yönelik eleştirisine Fatih Altaylı'dan tokat gibi cevap!
Muharrem Sarıkaya 'Hoca'nın Partisi'ni yazdı: Partide sürpriz isimler var! Muharrem Sarıkaya 'Hoca'nın Partisi'ni yazdı: Partide sürpriz isimler var!
Hande Fırat, Ceren Özdemir'in ardından Türkiye'de kadın olmanın iki saniyelik görüntüsünü yazdı! Hande Fırat, Ceren Özdemir'in ardından Türkiye'de kadın olmanın iki saniyelik görüntüsünü yazdı!
FETÖ'nün siyasi ayağı kim? Süleyman Özışık yazdı FETÖ'nün siyasi ayağı kim? Süleyman Özışık yazdı
Taha Akyol'da dikkat çeken yazı: 'Parti disiplini' diye oy veriyor,  Erdoğan veto edince de seviniyor! Taha Akyol'da dikkat çeken yazı: 'Parti disiplini' diye oy veriyor, Erdoğan veto edince de seviniyor!
SON HABERLER
Fuat Uğur: AK Parti'de Veysel İpekçi'lerden kaç tane var? Fuat Uğur: AK Parti'de Veysel İpekçi'lerden kaç tane var?
Libya ile anlaşmaya nasıl bakmalıyız Libya ile anlaşmaya nasıl bakmalıyız
Polisin bir protokolü yok mudur! Polisin bir protokolü yok mudur!
Hadi aslan parçası bu lafı git de Karaburun pazarında et bakayım Hadi aslan parçası bu lafı git de Karaburun pazarında et bakayım
Garibana tuvalet nöbeti tutturan kibir abidesini hakkıyla kovamadılar bile! Garibana tuvalet nöbeti tutturan kibir abidesini hakkıyla kovamadılar bile!
Dünyanın stresini azaltan uygulamalar Dünyanın stresini azaltan uygulamalar
20. yıl konseri 20. yıl konseri
Türkiye’yi dışlayarak sonuca varılamaz Türkiye’yi dışlayarak sonuca varılamaz