Atatürk’ün yanından bile geçemezsin!

Bugünkü CHP'ye Atatürk'ün CHP'si demek Atatürk'e ihanettir.,..Eğer Atatürk’ün yanından geçemeyecek olan biri varsa o birisi Tayyip Erdoğan değil Kemal Kılıçdaroğlu'dur.. Neden mi?

Kemal Bey Cumhurbaşkanı Erdoğan’a demiş ki;

"Sen kimsin ki Atatürk'ten, Cumhuriyet'ten söz ediyorsun! Sen Atatürk'ün yanından bile geçemezsin!"
 
İlahi Kemal Bey!

Peki sen kimsin ki  her defasında bu ülkenin bu milletin ortak değeri olan Mustafa Kemal Atatürk’ü siyasi rant için kullanıyor, millete sözde Atatürkçülük dersi veriyorsun!..
 
Kemal Bey!..

Cumhuriyet değerleriyle alay eden CHP’lilere ses çıkarmayıp bilakis onları baş tacı yapan ve hepsine birer milletvekilliği armağan eden kimdir?
 
Soralım…
“Hayatta hiçbir laftan tiksinmedim, ‘şehitler ölmez vatan bölünmez’den tiksindiğim kadar” paylaşımını yapan…
 
“Bugün Suriye’ye savaş açsak banko Esad’ı tutarım” sözleriyle safını net bir şekilde ortaya koyan kimdi?
 
Saliha Sera Kadıgil Ünlü…
 
Peki Kemal Bey ne yaptı?
Sera Hanım’ı önce parti meclisine aldı, Genel Başkan Yardımcısı yaptı, yetmedi hangi şehir kaçıncı sıra İstanbul ardından milletvekili yaptı!

Osman Diyadin'in yazısının tamamı

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Yeni dönemde kimi cumhurbaşkanı görmek istersiniz? Ben kendi adayımı açıklıyorum Yeni dönemde kimi cumhurbaşkanı görmek istersiniz? Ben kendi adayımı açıklıyorum
Enginyurt’un uygar biri olması mümkün mü Enginyurt’un uygar biri olması mümkün mü
FETÖ temizliğindeki zafiyetin getirdiği sonuç: KPSS skandalı FETÖ temizliğindeki zafiyetin getirdiği sonuç: KPSS skandalı
Emeklilikte YAŞ’a takılan generalin perde arkası Emeklilikte YAŞ’a takılan generalin perde arkası
Suluyla işiniz olmaz mı? Suluyla işiniz olmaz mı?
28 Şubat Cuntası’nın darbe hükümlüsü Çevik Bir’in hastalık ve yaş nedeniyle serbest bırakılması bir işaret fişeği mi? 28 Şubat Cuntası’nın darbe hükümlüsü Çevik Bir’in hastalık ve yaş nedeniyle serbest bırakılması bir işaret fişeği mi?
Cemal Enginyurt, Latif Şimşek, Meral Akşener, Ümit Dikbayır.. Cemal Enginyurt, Latif Şimşek, Meral Akşener, Ümit Dikbayır..
Aşure sever misiniz? Aşure sever misiniz?