AK Parti İl Başkanı Bayram Şenocak, Zeytinburnu’nda teşkilat mensuplarıyla buluştu

Zeytinburnu’nda teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, mahalle başkanlarının sandık ortalamasını yüzde 10 arttırması halinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile buluşma sözü verdi.

AK Parti İl Başkanı Bayram Şenocak, Zeytinburnu’nda teşkilat mensuplarıyla buluştu

Zeytinburnu’nda teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, mahalle başkanlarının sandık ortalamasını yüzde 10 arttırması halinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile buluşma sözü verdi.
AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkanlığında teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi. Şenocak, AK Parti Zeytinburnu Belediye Başkan adayı Ömer Arısoy’un uzun yıllar Zeytinburnu’nda çalışması sebebiyle belediyeciliğe hakim olduğunu ve AK Parti için uygun bir aday profili olduğunu dile getirdi. Şenocak, 31 Mart akşamı Zeytinburnu, İstanbul ve tüm diğer il ve ilçelerde bayram havası oluşturmak için teşkilat mensuplarına sandık esaslı çalışma modelinden bahsetti. AK Parti Zeytinburnu Belediye Başkan adayı Ömer Arısoy, “Başkanım inşallah bu karşınızda görmüş olduğunuz ekiple birlikte 31 Mart gecesine kadar geceli gündüzlü ev ev, sokak sokak tarayacağımıza birbirimize söz verdik. Bir kez de sizin huzurunuzda bu sözü veriyoruz. Buradan Sayın Cumhurbaşkanımıza inşallah 31 Mart gecesi büyük bir müjde vermeyi hayal ediyoruz. Teşkilatımız bu konuda motivedir” dedi.

“Bir oy daha nasıl fazla alınabilirin derdinde olmamız lazım”
Şenocak, ilçe teşkilatına seslenerek, “Bu süreç içerisinde belediye bizden rehavetinin içine girmememiz lazım. Hiçbir şey göründüğü gibi kolay olmuyor. Biz bir oy daha nasıl fazla alınabilirin derdinde olmamız lazım. Yüzde 50 ise 51’i zorlayacağız. 60 ise 61’i, 70 ise 71’i zorlayacağız. Bizim çalışma tarzımız hep bu olmalıdır. Rehavet yok. Rehavete kapıldığımız gün işimizin bittiği gündür” ifadelerini kullandı.

“Bizim en önemli unsurumuz sandık esaslı çalışma modelimiz”
Şenocak, “Bizim en önemli unsurumuz sandık esaslı çalışma modelimiz. Her sandık başındaki arkadaş bu işin peşinden koşacak. Çok basit bir çalışma. Nitelikli yaparsan, disiplinli yaparsan 15 günde bitireceğimiz iş. O mahallenin sorumlu yürütme kurulu üyesi, o mahallenin sorumlu yönetim kurulu üyesi, o mahallenin sorumlu mahalle başkanı ve onun oluşturduğu yönetim. Başından sonuna kadar herkes işini takip ederse hiçbir yerde zafiyet olmaz” dedi.

“Cumhurbaşkanımızla sizi bir araya getireceğim”
Şenocak, toplantının ardından Merkezefendi Mahallesi’ndeki Seçim Koordinasyon Merkezine ziyarette bulundu. Burada sandık başkanlarına seslenen Şenocak, “Sandık başkanı eğer kendi sandığında oyunu yüzde 10 arttırırsa onlara da bir cep telefonu vereceğiz. Eğer mahalle başkanı da her sandık ortalama arttırırsa Sayın Cumhurbaşkanımızla sizi bir araya getireceğim. Biz bunu gönülden yaptığımız zaman olur. Olmaz diye bir şey yok. Azmin elinden hiçbir şey kurtulmaz” dedi.

ÇOK OKUNAN HABERLER
Mert Nobre, futbol hayatını sonlandırdı Mert Nobre, futbol hayatını sonlandırdı
İzmir'de kumar operasyonu: 31 bin 800 TL para cezası İzmir'de kumar operasyonu: 31 bin 800 TL para cezası
Bayburt'ta kullandığı traktörün altında kalan 17 yaşındaki Talip, öldü Bayburt'ta kullandığı traktörün altında kalan 17 yaşındaki Talip, öldü
Köprübaşı'nı dolu ve yağmur vurdu; 15 bin civciv ve tavuk öldü Köprübaşı'nı dolu ve yağmur vurdu; 15 bin civciv ve tavuk öldü
Hatay'da 1 asker şehit oldu Hatay'da 1 asker şehit oldu
Bursa’da zihinsel engelli genç kız 6 gündür kayıp Bursa’da zihinsel engelli genç kız 6 gündür kayıp
SON HABERLER
‘Ordu’nun Değerleri’ ödül töreni ‘Ordu’nun Değerleri’ ödül töreni
Kars’ta kaybolan küçük kızdan 8 gündür haber alınamıyor Kars’ta kaybolan küçük kızdan 8 gündür haber alınamıyor
Van'da narkotik köpeği Alfa, pul biber ile kamufle edilmiş eroini buldu Van'da narkotik köpeği Alfa, pul biber ile kamufle edilmiş eroini buldu
Karşılıksız aşktan kurtulmanın 10 yolu Karşılıksız aşktan kurtulmanın 10 yolu
Büyük gün Büyük gün
Bugün niye gençlik bayramı? Bugün niye gençlik bayramı?
Tatille başarı gelir mi? Tatille başarı gelir mi?
Meryem Cannes’da olmasa ne yapardık! Meryem Cannes’da olmasa ne yapardık!