ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Adana'da dışarı atılan müşteri gece kulübüne kurşun yağdırdı

Adana'nın Çukurova ilçesinde bir gece kulübünden dışarı çıkarılan müşteri özel aracı ile geri dönerek gece kubübüne doğru defalarca ateş ederek kaçtı. Olayda bir kişi yaralandı.

Adana'da dışarı atılan müşteri gece kulübüne kurşun yağdırdı
06 Ekim 2018

Adana’da gece kulübünden dışarı çıkarılan bir müşteri, daha sonra aracıyla gelip gece kulübüne tabanca ile defalarca ateş açıp kaçtı. Olayda gece kulübünde vale olarak çalışan 23 yaşındaki genç yaralandı.

Olay, Çukurova İlçesi Güzelyalı Mahallesi 81075 sokak içerisinde bulunan gece kulübünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, H.B. isimli bir kişi rahatsızlık çıkardığı için gece kulübü çalışanları tarafından dışarı çıkarıldı. H.B. daha sonra aracıyla gece kulübü önüne gelerek tabanca ile yaklaşık 15 el ateş ederek olay yerinden hızla kaçtı. Olayda gece kulübünde vale olarak çalışan Zeki Kaya (23) ayaklarından yaralandı. Gece kulübü çalışanları Kaya’yı hemen Seyhan Devlet Hastanesine götürdü. Bu arada gece kulübündeki müşteriler durumu polis ekiplerine bildirdi.

Olay yerine gelen polis ekipleri, çevrede güvenlik önlemi aldı. Polis olayı gerçekleştiren şahsı yakalama çalışmaları başlattı.

Benzer Haberler