Adana'da 2 gündür kayıp olan çocuktan acı haber geldi

ADANA'da 2 gündür kayıp olarak aranan Üzeyir Tamer'in (12) cansız bedeni Yüreğir Hidroelektrik Santrali kapaklarında bulundu.

Adana'da 2 gündür kayıp olan çocuktan acı haber geldi

ADANA'da 2 gündür kayıp olarak aranan Üzeyir Tamer'in (12) cansız bedeni Yüreğir Hidroelektrik Santrali kapaklarında bulundu.

Olay, 27 Mayıs Pazartesi günü Yüreğir ilçesi Levent Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, evden ayrılan ancak geri dönmeyen Üzeyir Tamer'in yakınları, polise giderek kayıp başvurusunda bulundu. Çevredekiler Üzeyir'in son olarak Devlet Su İşleri'ne ait sulama kanalına girdiğini ve akıntıya kapıldığını gördüklerini söyledi. Bunun üzerine AFAD ekipleri, sulama kanalı çevresinde arama çalışması başlattı.

Çalışmalar sürürken, Üzeyir Tamer'den bugün acı haber geldi. Üzeyir'in cansız bedeni sabah saatlerinde görevliler tarafından Yüreğir ilçesine bağlı Ali Hocalı Mahallesi'ndeki sulama kanalı üzerine kurulu Yüreğir Hidroelektrik Santrali kapaklarında bulundu. Üzeyir'in annesi Selma ve babası Hacı Tamer, çocuklarının cenazesinin su altı polisleri tarafından kanaldan çıkarılmasını gözyaşlarıyla izledi. Acılı anne Selma Tamer, evladını son bir kez görebilmek için hidroelektrik santraline girmek istedi ancak yetkililer güvenlik nedeniyle izin vermedi.
Üzeyir Tamer'in cenazesi otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi.

ÇOK OKUNAN HABERLER
Süleyman Özışık'tan bomba yazı: Erkan Mumcu, Bülent Arınç ve Abdullah Gül'ün FETÖ ile beraber olup Erdoğan'a tuzak kurduğunu iddia etti! Süleyman Özışık'tan bomba yazı: Erkan Mumcu, Bülent Arınç ve Abdullah Gül'ün FETÖ ile beraber olup Erdoğan'a tuzak kurduğunu iddia etti!
Abdülkadir Selvi'den çok konuşulacak yazı! Erdoğan- Mehmet Şimşek görüşmesinin perde arkasını yazdı Abdülkadir Selvi'den çok konuşulacak yazı! Erdoğan- Mehmet Şimşek görüşmesinin perde arkasını yazdı
Abdurrahman Dilipak'tan 15 Temmuz darbesine ilişkin çarpıcı sorular! Abdurrahman Dilipak'tan 15 Temmuz darbesine ilişkin çarpıcı sorular!
Cumhuriyet yazarı Barış Terkoğlu'ndan dikkat çeken darbe yazısı: 'Bağıra bağıra geldiler' Cumhuriyet yazarı Barış Terkoğlu'ndan dikkat çeken darbe yazısı: 'Bağıra bağıra geldiler'
Ahmet Kekeç'ten dikkat çeken yazı: FETÖ'nün manevi evlatları o gece Erdoğan'ı öldürecek, cesedini çöpe atacaklardı! Ahmet Kekeç'ten dikkat çeken yazı: FETÖ'nün manevi evlatları o gece Erdoğan'ı öldürecek, cesedini çöpe atacaklardı!
Nedim Şener'den dikkat çeken 15 Temmuz yazısı: FETÖ bu devletin içinden, bu milletin bağrından sökülecek! Nedim Şener'den dikkat çeken 15 Temmuz yazısı: FETÖ bu devletin içinden, bu milletin bağrından sökülecek!
SON HABERLER
15 Temmuz yas mı yoksa dinlence günümüz mü? 15 Temmuz yas mı yoksa dinlence günümüz mü?
Washington, Türkiye işaretlerini okumaya çalışıyor.. Bugün (salı) ABD Senatosu'nda önemli bir gün Washington, Türkiye işaretlerini okumaya çalışıyor.. Bugün (salı) ABD Senatosu'nda önemli bir gün
S-400 ittifakı... S-400 ittifakı...
Ergenekon kumpası ve Memur-Sen (II) Ergenekon kumpası ve Memur-Sen (II)
Sıfır noktası Sıfır noktası
Oğuz Tansel kitabı Oğuz Tansel kitabı
’Medeniyetler çatışması’ ’Medeniyetler çatışması’
15 Temmuz hakkında yanlış soru, doğru cevap 15 Temmuz hakkında yanlış soru, doğru cevap