ÇOK OKUNAN YAZARLAR

25 yaşındaki genç arkadaşı tarafından öldürülüp ormana gömüldü

Kocaeli'nin Körfez ilçesinde 4 gündür haber alınamayan 25 yaşındaki Yusuf Acar'la ilgili kamera kayıtları ve telefon görüşmelerini takibe alan jandarma Yusuf Acar'ın en yakın arkadaşını gözaltına aldı. Zanlı cinayeti itiraf ederek cesedi gömdüğü yeri gösterdi.

25 yaşındaki genç arkadaşı tarafından öldürülüp ormana gömüldü
14 Mayıs 2018

KOCAELİ'nin Körfez ilçesinde, 4 gündür kayıp olan 25 yaşındaki Yusuf Acar'ın arkadaşı tarafından tabanca ile vurularak öldürüldüğü ortaya çıktı. Gözaltına alınan arkadaşının ifadesi ile ormanlık alana gömülen gencin cesedi bulunduğu yerden çıkarıldı.
Körfez'de taş ustası Yusuf Acar, 4 gün önce ortadan kayboldu. Yusuf Acar'ın yakınları jandarmaya kayıp başvurusunda bulundu. Jandarma, Yusuf Acar'ın en son görüştüğü arkadaşlarını tespit ederek, kamera görüntüleri, çevreden alınan bilgilerle takibe başladı. Bir süre sonra durumundan şüphelenilen Yusuf Acar'ın ismi açıklanmayan arkadaşı gözaltına alındı. Sorguya alınan bu kişi, kavga ettiğini söylediği Yusuf Acar'ı tabanca ile 2 el ateş ederek öldürdüğünü, daha sonra cesedi Kirazlıyalı'da ormanlık alana gömdüğünü itiraf etti. Jandarma, belirtilen yerde yaptığı kazıda Yusuf Acar'ın cesedini buldu. Ceset, otopsi için morga kaldırılırken, olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Benzer Haberler