ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Kocaeli'nde 2 kardeş ağabeyleleri tarafından evlerinin önünde öldürüldü

Kocaeli'nin Darıca ilçesinde 44 yaşındaki Erdal Karadaş, kardeşleri 34 yaşındaki Ruşen ve 43 yaşındaki Hüseyin Karadaş arasında evlerinin bahçesinde çıkan tartışma daha sonra kavgaya dönüştü. Ağabey Erdal Karadaş'ın bıçakladığı kardeşleri Hüseyin ve Ruşen Karadaş kaldırıldığı hastanede öldü.

Kocaeli'nde 2 kardeş ağabeyleleri tarafından evlerinin önünde öldürüldü
18 Mayıs 2018

Kocaeli’nin Darıca ilçesinde, 2 kardeş tartıştıkları akrabaları tarafından evlerinin önünde bıçaklanarak öldürüldü.
Olay, saat Darıca Sırasöğütler Mahallesi 1537 Sokak’ta meydana geldi. Erdal Karadaş (44) ve kardeşi Ruşen Karadaş (34) ile Hüseyin Karadaş (43) arasında evlerinin bahçesinde bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Hüseyin Karadaş bıçağını çıkartarak 2 kardeşe saldırdı. Olayı görenlerin haber vermesi üzerine çok sayıda sağlık ve polis ekibi olay yerine sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekiplerince ilk müdahaleleri olay yerinde yapılan yaralılar özel bir hastaneye kaldırıldı. Burada yapılan tüm müdahalelere rağmen iki kardeş kurtarılamadı.
Kavgada hayatını kaybeden kardeşlerden Ruşen Karadaş’ın eşinin dayısı olduğu ileri sürülen cinayet zanlısı Hüseyin Karadaş olay yerinden kaçtı. Polis ekipleri Hüseyin Karadaş’ın yakalanması için çalışma başlatıldı.
Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Benzer Haberler