15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde otomobil önündeki araca çarparak takla attı: trafik kilitlendi

 15 Temmuz Şehitler Köprüsü çıkışında önünde seyir halindeki araca çarpan otomobilin takla attığı kazada 1 kişi yaralanırken, köprünün Avrupa Yakası istikametinde trafik yoğunluğu oluştu. 

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde otomobil önündeki araca çarparak takla attı: trafik kilitlendi

15 Temmuz Şehitler Köprüsü çıkışında önünde seyir halindeki araca çarpan otomobil takla attı. Kazada 1 kişi yaralanırken, köprünün Avrupa Yakası İstikametinde trafik yoğunluğu oluştu. 

Kaza 15 Temmuz Şehitler Köprüsü çıkışında saat 09.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre Avrupa Yakası İstikametinde ilerleyen 34 AEZ 083 plakalı otomobili kullanan Burcu A. henüz bilinmeyen bir nedenle önünde seyreden Suna Zihni'nin kullandığı 61 BU 303 plakalı araca çarparak takla attı. Kazada Burcu A. yaralanırken, haber verilmesi üzerine kaza yerine ambulans ve polis ekipleri sevk edildi. Kaza nedeniyle 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Avrupa yakası istikametinde trafik yoğunluğu oluştu. Yaralı Burcu A. ambulansta yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye götürülürken, takla atan araç çekiciye yüklenerek yoldan kaldırıldı.

"Küt diye bir ses duydum"
Kazaya karışan sürücü Suna Zihni, “Ben en sol şeritten gidiyordum. Küt diye bir ses duydum. Baktığımda bana çarpan aracın takla attığını gördüm dedi.

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Türkiye'deki Mossad üssü! Türkiye'deki Mossad üssü!
Darbe şakşakçıları beraat ediyorsa Recep Gürkan’ın suçu ne!!! Darbe şakşakçıları beraat ediyorsa Recep Gürkan’ın suçu ne!!!
Esenyurt kavgasının altında ne var? Esenyurt kavgasının altında ne var?
Yeni bir saldırı altındayız, bir tür savaş bu ve görünmez ordular istedikleri sonucu alabiliyorlar Yeni bir saldırı altındayız, bir tür savaş bu ve görünmez ordular istedikleri sonucu alabiliyorlar
IMF’den 6.4 milyar dolarlık piyango çıktı! IMF’den 6.4 milyar dolarlık piyango çıktı!
Mirasta oğul kız farkı Mirasta oğul kız farkı
Geliyorum diyen felâket geldi, kapıya dayandı: Çocuklarımızı kaybediyoruz! Ey devlet, uyuma! Geliyorum diyen felâket geldi, kapıya dayandı: Çocuklarımızı kaybediyoruz! Ey devlet, uyuma!
Goygoycuları, 28 Şubat darbecilerini yalnız bıraktı! Goygoycuları, 28 Şubat darbecilerini yalnız bıraktı!