Igor Tudor'dan Ç. Rizespor’a soğuk duş: Teklifi geri çevirdi

Çaykur Rizespor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Zehiroğlu Teknik Direktörleri İbrahim Üzülmez ile henüz sağlıklı bir görüşme yapmadıklarını buna karşın Igor Tudor'a teklifte bulunduklarını ancak Hırvat hocanın tekliflerini geri çevirdiğini açıkladı.

Igor Tudor'dan Ç. Rizespor’a soğuk duş: Teklifi geri çevirdi

Çaykur Rizespor Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Zehiroğlu, teknik direktör konusunda Hırvat çalıştırıcı Igor Tudor ile temas kurduklarını ancak çocuklarının okulu dolayısıyla konuya olumsuz baktığını açıkladı.
Çaykur Rizespor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Zehiroğlu gazetecilere yaptığı açıklamada, İbrahim Üzülmez ile henüz sağlıklı bir görüşme yapamadıklarını belirtti. Görüşmede bir sıkıntı çıkmayacağını tahmin ettiklerin belirten Zehiroğlu sözlerine şu şekilde devam etti:
"İbrahim Üzülmez ile karşılıklı oturup konuşacağız. Maçtan sonra hocanın morali bozuk olduğu için henüz sağlıklı bir görüşme yapamadık. Ağabey-kardeş duyguları içerisinde bir karar alacağız. Hocanın gitmesi kesinleşmediği sürece yine Çaykur Rizespor takımının hocası konumundadır. Ümit ediyorum ilerleyen günlerde konuşup, gereği neyse onu yapacağız. Aramızda hiçbir sorun çıkacağını tahmin etmiyorum. Bir takım hoca arayışına geçince Türkiye’de ne kadar hoca varsa hepsinin adı çıkıyor. Çaykur Rizespor’un yapısına, seviyesine uygun bir hoca almak istiyoruz. Öncelikle İbrahim hocamız ile yollarımızı ayıracağız. İşin etiği de odur. Ondan sonra yeni hocamızı en kısa zamanda takımımızın başına geçireceğiz.’’
Zehiroğlu, şu anda düşüncelerinde yabancı bir teknik adamın olmadığı belirterek, "Tudor ile temas kuruldu anca çocuklarının okulu dolayısıyla kibar bir şekilde konuya olumsuz baktı. Şu anda yabancı teknik adam ismi yoktur’’ dedi.
Öte yandan Çaykur Rizespor, Pazar günü saat 18.00’da Giresunspor ile hazırlık maçı oynayacak.

ÇOK OKUNAN HABERLER
Adam dövme özgürlüğü ve hukuk Adam dövme özgürlüğü ve hukuk
Ayasofya'daki nurcunun kurtardıkları Ayasofya'daki nurcunun kurtardıkları
CIA ezberini bozan adam CIA ezberini bozan adam
Aşı konusunda büyük sorunlar var Aşı konusunda büyük sorunlar var
Salih Tuna'nın Kılıçdaroğlu'nu krize sokan siyasi mizahı Salih Tuna'nın Kılıçdaroğlu'nu krize sokan siyasi mizahı
Lübnan'ın İki yakası bir araya nasıl gelir? Lübnan'ın İki yakası bir araya nasıl gelir?
SON HABERLER
Lübnan'daki patlama kime mesaj? Lübnan'daki patlama kime mesaj?
Güven bunalımı var; tek çare seçim Güven bunalımı var; tek çare seçim
Millet İttifakı'nı dağıtma hamleleri Millet İttifakı'nı dağıtma hamleleri
Bir patlama oldu, Lübnan yasta.. Lübnan patlamadan önce bitmiş, batmıştı… Bir patlama oldu, Lübnan yasta.. Lübnan patlamadan önce bitmiş, batmıştı…
Yıldızlar da sönermiş Yıldızlar da sönermiş
Hamaset artık ne krize ne de virüse çare oluyor Hamaset artık ne krize ne de virüse çare oluyor
Aile  olmak- olmamak Aile olmak- olmamak
“Suni döviz talebi”ni patlatan ajanlar (!) “Suni döviz talebi”ni patlatan ajanlar (!)