Hakan Çalhanoğlu'ndan kaçırdığı pozisyonlar için itiraf gibi sözler

A Milli Takımın kendi sahasında Rusya'ya 2-1 yenildiği UEFA Uluslar B Ligi 2’nci Grup'taki ilk maçı sonrası açıklamalarda bulunan milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu 3 tane yüzde yüzlük gol pozisyonundan yararlanamadığını belirtirken "Bu seviyede bunları atmam lazım. Bunun mazereti yok." dedi.

Hakan Çalhanoğlu'ndan kaçırdığı pozisyonlar için itiraf gibi sözler

A Milli Futbol Takımı oyuncularından Hakan Çalhanoğlu, Rusya'ya 2-1 mağlup oldukları UEFA Uluslar B Ligi 2’nci Grup'taki ilk maçlarında çok kötü goller yedikleri, şansları olmalarına rağmen bu fırsatları iyi değerlendiremediklerini söyledi.
Çalhanoğlu, maçın ardından yaptığı konuşmasında şöyle konuştu: "Çok iyi bir takım olduklarını biliyorduk zaten, fizik olarak Dünya Kupası'nda çok iyi performans gösterdiler. İlk yarı iyi başlamadık. Çok kötü bir gol yedik. İkinci yarıya iyi başlamak istedik ama yine kötü bir gol yedik. Benim 3 tane pozisyonum oldu, yüzde 100. Onları atmam lazımdı. Bu seviyede bunları atmam lazım. Bunun mazereti yok. Bu mağlubiyeti unutup önümüzdeki maçlara bakmamız lazım. Bu maçlarda da varımızı yoğumuzu ortaya koymalıyız. İnşallah ikinci maçta çok iyi bir performans göstereceğiz."
"KENETLENMEMİZ LAZIM"
Zamanlarının kısıtlı olduğunu ve bu zamanı en iyi şekilde değerlendireceklerini kaydeden Çalhanoğlu, "Takımda birbirimizi iyi tanıyoruz, birlikte oynamıyoruz. Milli takım kampına geldiğimiz zaman, zamanımız çok kısıtlı. Yine de hep birlikte kenetlenip oynamaya çalışıyoruz ama zor, kolay değil. Kısa zamanda çok iyi performans göstermeliyiz. Aslında bugünü, bu maçı konuşmamız gerekir. Kötü de değildik, şansımız vardı ama atamadık. Önümüzdeki maç İsveç. İsveç güçlü bir rakip. Zor bir maç olacak. Ama onları da zor durumda bırakmalıyız. Elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Varımızı yoğumuzu ortaya koyup, bu maçı unutup hatalarımızı da analiz etmeliyiz. İnşallah oradan 3 puanla geri döneriz" diye konuştu.

ÇOK OKUNAN HABERLER
Kılıçdaroğlu çok rahat olmamalı Kılıçdaroğlu çok rahat olmamalı
İstanbul Sözleşmesi’nin iktidar çevrelerinde başlattığı kavganın nedeni İstanbul Sözleşmesi’nin iktidar çevrelerinde başlattığı kavganın nedeni
CHP yönetimi İnce’nin gitmesini istemiyor CHP yönetimi İnce’nin gitmesini istemiyor
Erdoğan ve Bahçeli, Cumhur İttifakının genişletemiyor! Erdoğan ve Bahçeli, Cumhur İttifakının genişletemiyor!
Muharrem İnce’ye kimler hak veriyor? Muharrem İnce’ye kimler hak veriyor?
Muharrem İnce’ye muhalefetten ilgi yok! Muharrem İnce’ye muhalefetten ilgi yok!
SON HABERLER
Türkiye’nin tekinsizlik sorunu Türkiye’nin tekinsizlik sorunu
Gerçekler sözlerden farklı Gerçekler sözlerden farklı
İktidar öneriyi küstahlık sayıyorsa İktidar öneriyi küstahlık sayıyorsa
Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası… Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası…
Geçmişi ihya ederek bugünü kuramayız Geçmişi ihya ederek bugünü kuramayız
Kılıç hutbe güncellenme Kılıç hutbe güncellenme
Türkiye-Yunanistan gerilimi: mesele gaz arama değil ki… Türkiye-Yunanistan gerilimi: mesele gaz arama değil ki…
Çok alametler belirdi: Galiba seçim o kadar uzakta değil… Çok alametler belirdi: Galiba seçim o kadar uzakta değil…