Fatih Terim: Belhanda'ya bunun hesabını soracağız

Süper Lig'in 4. haftasında Trabzonspor deplasmanından 4-0'lık mağlubiyetle ayrılan Galatasaray'ın Teknik Direktörü Fatih Terim maç sonrası yaptığı açıklamada "Trabzonspor karşısında bu havada bu sahada 2-0’dan, 3-0’dan sonra 10 kişi oynamak hiç kolay değil." dedi.

Fatih Terim: Belhanda'ya bunun hesabını soracağız

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, beklemedikleri bir mağlubiyet aldıklarını belirterek, “Trabzonspor’a karşı kaybedebilirsiniz ama böyle değil” dedi.
Spor Toto Süper Lig’in 4. haftasında Trabzonspor, Galatasaray’ı 4-0 mağlup etti. Maç sonrası açıklamalarda bulunan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Trabzonspor’u tebrik ettiğini dile getirerek, “Açıkçası biz bir yerde takılacaktık ama böyle bir takılma da beklemedim. Savunabileceğim veya herhangi bir şey söyleyebileceğim bir mağlubiyet değil. Çok net olarak bizden iyi oynadılar, hak ettiler helali hoş olsun. Tebrik ederim. Biz bir o derece kötü başladık. Bir sezonda yapmayacağımız hataları belki de 90 dakika içerisinde sığdırdık. Her maç öncesi tembih etmemize rağmen özellikle Belhanda’ya kendisini tanıdığımız için maalesef sorumsuz davranışını da kendisine soracağız. Açıkçası savunabileceğim bir mağlubiyet değil. Hiç gereği yokken erken gol yedik. Yanlış bir top hatalar zinciri derken 2-0 derken 10 kişi kalıyorsun. Kolay değil Trabzonspor karşısında bu havada bu sahada 2-0’dan, 3-0’dan sonra 10 kişi oynamak hiç kolay değil. Şu veya bu kötü demek yanlış. Hep beraber kötüydük. Onun için tebrik ediyoruz. Muhakkak ki bunların altından kalkarız. Burada bir sıkıntı yok. Ama hiç hoşuma gitmeyen beklemediğim bir mağlubiyet oldu. Trabzonspor’a karşı kaybedebilirsiniz ama böyle değil. O yüzden tebrik ediyorum” dedi.

ÇOK OKUNAN HABERLER
Abdurrahman Dilipak'ın yaptığını Canan Kaftancıoğlu bile yapmadı! Abdurrahman Dilipak'ın yaptığını Canan Kaftancıoğlu bile yapmadı!
"Muharrem randevu alsın, gelsin" "Muharrem randevu alsın, gelsin"
İktidarın hazırlıkları erken seçim için mi? İktidarın hazırlıkları erken seçim için mi?
Berat Albayrak bu ülkede ne yapmış? Berat Albayrak bu ülkede ne yapmış?
"Kur'ân inmeseydi daha iyi olurdu..." diyen "ilahiyatçı" "Kur'ân inmeseydi daha iyi olurdu..." diyen "ilahiyatçı"
Türkiye-Yunanistan savaşı çıkar mı? Türkiye-Yunanistan savaşı çıkar mı?
SON HABERLER
Sindirme kampanyasına Bahçeli de katıldı Sindirme kampanyasına Bahçeli de katıldı
Nereden nereye? Nereden nereye?
Dön dolaş başa gel siyaseti Dön dolaş başa gel siyaseti
İnce’nin hamlesi Kılıçdaroğlu’nun stratejisi İnce’nin hamlesi Kılıçdaroğlu’nun stratejisi
''Ne yani, bu AK Parti'nin hiç mi övülecek bir yanı yok?'' ''Ne yani, bu AK Parti'nin hiç mi övülecek bir yanı yok?''
Özel bir siyaset olayı Özel bir siyaset olayı
Muharrem İnce bugün ne söyleyebilir.. Beklentim ile gerçek farklı olmaz umarım… Muharrem İnce bugün ne söyleyebilir.. Beklentim ile gerçek farklı olmaz umarım…
Bakın, CHP nasıl bölünmez! Bakın, CHP nasıl bölünmez!