Bülent Korkmaz uzatmalarda gelen gollere seviniyor

Antalyaspor sahasında bir eksik kalmasına karşın Çaykur Rizespor’u 90 ve 90+2’de attığı golle 2-1 mağlup etti. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Teknik Direktör Bülent Korkmaz iyi oynamadan kazandıklarını söyledi.

Bülent Korkmaz uzatmalarda gelen gollere seviniyor

Spor Toto Süper Lig’in 4. haftasında sahasında Çaykur Rizespor’u son dakika ve uzatmalarda attığı golle 2-1 mağlup eden Antalyaspor’da Teknik Direktör Bülent Korkmaz, "İyi oynamadığımız halde 3 puan aldıysak, iyi oynadığımız zaman daha farklı Antalyaspor olacaktır” dedi.
Antalyaspor sahasında bir eksik kalmasına karşın Çaykur Rizespor’u 90 ve 90+2’de attığı golle 2-1 mağlup etti. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, kazandıkları için mutlu olduklarını söyledi. 10 kişi kalmalarına rağmen mücadeleyi sonuna kadar sürdürdüklerini ifade eden Korkmaz, “Son dakikalar mağlup girerken 10 kişi kalmışken, kazanmak sonuna kadar sonucu kovalamak çok önemliydi. Dolayısıyla kutluyorum. Sahada futbol savaşı vardı. Gerçekçi olmak gerekirse iyi oynamadık. İyi oynamadığımız halde 3 puan aldıysak, iyi oynadığımız zaman daha farklı Antalyaspor olacaktır” dedi.
Antalyaspor’un bir aile olduğuna değinen Korkmaz, taraftara da teşekkür etti. Korkmaz, “Taraftarımızın desteği muhteşemdi. Mağlupken, iyi oynamazken, takımı bu kadar destekliyorlar. Onlara çok teşekkür ediyorum. Bir galibiyet varsa ortada onların büyük bir emeği var. Zaten taraftarınız varsa arkanız sağlamdır, yanlış yapsanız bile onlar sizi doğruya yöneltir” diye konuştu.
Galibiyetle birlikte nefes aldıklarını aktaran Korkmaz, milli arada takıma 3-4 günlük bir izin vereceğini ardından Başakşehir maçının hazırlıklarına başlayacaklarını söyledi.

ÇOK OKUNAN HABERLER
Tunç Soyer: Ankara'daki toplantı şaşırtıcı ve umut vericiydi! Tunç Soyer: Ankara'daki toplantı şaşırtıcı ve umut vericiydi!
Bu soruya ülkesini ve “dava arkadaşlarını” Batı’ya jurnalleyen Ahmet Davutoğlu cevap vermeli! Bu soruya ülkesini ve “dava arkadaşlarını” Batı’ya jurnalleyen Ahmet Davutoğlu cevap vermeli!
SON HABERLER
Bu soruya ülkesini ve “dava arkadaşlarını” Batı’ya jurnalleyen Ahmet Davutoğlu cevap vermeli! Bu soruya ülkesini ve “dava arkadaşlarını” Batı’ya jurnalleyen Ahmet Davutoğlu cevap vermeli!
Bize en uyumlu lider Esad Bize en uyumlu lider Esad
‘Erdoğan’sız ben bir hiçim’ sözünün önü, arkası, sağı, solu, eksiği, fazlası falan ‘Erdoğan’sız ben bir hiçim’ sözünün önü, arkası, sağı, solu, eksiği, fazlası falan
Menderes’in idamından Erdoğan’ın mücadelesine Menderes’in idamından Erdoğan’ın mücadelesine
Üçlü zirveyi bir de böyle okuyun: Suriye siyaseti değişiyor Üçlü zirveyi bir de böyle okuyun: Suriye siyaseti değişiyor
Bu soruya Davutoğlu cevap vermelidir! Bu soruya Davutoğlu cevap vermelidir!
Bahçeli’den Ak Parti’ye misyon yüklemesi Bahçeli’den Ak Parti’ye misyon yüklemesi
Keşke manşetlerimiz her gün böyle haberlerle dolup taşsa! Keşke manşetlerimiz her gün böyle haberlerle dolup taşsa!