ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Bel bölgesi eritme hareketleri nelerdir?

Simit bölgesi eritme hareketleri nelerdir? Göbek eritme hareketleri nasıl yapılır? Yan yağları eritme hareketleri videolu anlatım . Cevapla Tv Uzmanı Antrenör - Eğitmen Selenay Atabaş Güven sizler için simit eritme hareketlerini gösterdi.

17 Nisan 2018

Yan karın kasları egzersizleri, Cevapla Tv Uzmanı Antrenör - Eğitmen Selenay Atabaş Güven, Simit bölgesi eritme hareketlerini sizler için gösterdi. Yan yağları eritme hareketleri videolu anlatım olarak sözlere gösteren Cevapla Tv Uzmanı Antrenör - Eğitmen Selenay Atabaş Güven'ın tüm videolarını seyretmek için Kaynak kısmında bulunan linke tıklayabilirsiniz. 

'Yine bir thera band yardımı ile bel bölgesi egzersizlerini yapabiliriz. İki ellede tuttuk, iki ayaklada eşit aralıkla omuz genişliğinde ayakları bastık, dik durduk karşıya bakıyoruz tiltimizi yapıyoruz geriye doğru karın içerde omurga sağlığını düşünerek yine egzersizimizi yapıyoruz, karın içerde sağ tarafa doğru eğildim hep karın içerde bu egzersizlerde kalktım yine karnım içerde diğer tarafa eğildim kalktım ortada bir nefes verdim tekrar devam ettim bu egzersizi yeni başlayanlar otuz tekrar sayabilirler yani sağ sol bir saymak kaydı ile otuz tekrar sayabilirler sonraki egzersizlerinde çabuk adapte olan bir kas grubudur iki set otuz tekrara çıkabilirler veya üç set otuz tekrara çıkabilirler kardiyo destekli yapılırsa simit bölgesi için çok güzel bir egzersizdir.'

Kaynak: Cevapla Tv 

Benzer Haberler