Başkentte yaz futbol okulları kayıtları başladı

Okulların kapanmasının ardından başlayacak olan Altındağ Belediyesi futbol okulları için kayıtlar başladı.

Başkentte yaz futbol okulları kayıtları başladı

Okulların kapanmasının ardından başlayacak olan Altındağ Belediyesi futbol okulları için kayıtlar başladı.

Yeni Altındağ Belediyespor çatısı altında açılacak olan futbol okullarına başvurular başladı. Yaz tatilinin yaklaşmasıyla birlikte çocukların sosyal faaliyetlerine yönelik çalışmalarını artıran Altındağ Belediyesi, deneyimli antrenörler eşliğinde Altındağ Örnek Stadı’nda 1 Temmuz - 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında futbol eğitimi verecek. Haftanın 3 günü gerçekleştirilecek ücretsiz futbol eğitiminde yeni yetenekleri keşfederek altyapısını güçlendirmek isteyen Yeni Altındağ Belediyespor, minik sporcuları futbol okuluna bekliyor.

"Her çocuk bir hazinedir"
Çocukların yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirmeleri için çeşitli etkinlikler düzenleyeceklerini ifade eden Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, "Altındağ’da her çocuğumuzun en az bir spor ve sanat dalıyla meşgul olmasını istiyoruz. Bu nedenle belediyemiz bünyesinde kurslar ve okullar açıyoruz. Futbol okulumuz bunlardan sadece biri Her çocuk keşfedilmeyi bekleyen bir hazinedir. Biz Altındağlı çocukların her anlamda iyi yetişmesini, güzel eğitim almasını istiyoruz. Bu etkinlikler çocuklarımızın gelişimi ve sosyalleşmesi için çok önemli" ifadelerini kullandı.

ÇOK OKUNAN HABERLER
Özışık: Atları Sucuk Mu Yaptırdınız Başkan ? Özışık: Atları Sucuk Mu Yaptırdınız Başkan ?
Barış Terkoğlu : Ruhsar Pekcan'ı Takip Edenlerin Başına Ne Geldi ? Barış Terkoğlu : Ruhsar Pekcan'ı Takip Edenlerin Başına Ne Geldi ?
Deniz Zeyrek : Size Sesleniyor Mehmet Cengiz Duyuyor Musunıuz ? Deniz Zeyrek : Size Sesleniyor Mehmet Cengiz Duyuyor Musunıuz ?
Melih Altınok :Memlekette Onca Mağduriyet Varken Fetö Tabanına Göz Kırpmanın İzahı Nedir ? Melih Altınok :Memlekette Onca Mağduriyet Varken Fetö Tabanına Göz Kırpmanın İzahı Nedir ?
Cengiz Gülaç : Tarih HDP'nin Siyasetteki Artıklarıyla Gerdeğe Giren Minnoşları Yazacak ! Cengiz Gülaç : Tarih HDP'nin Siyasetteki Artıklarıyla Gerdeğe Giren Minnoşları Yazacak !
Engin Ardıç : Yeni Dünya Düzeni Birkaç Aydının Temmenileriyle Kurulmuyor ! Engin Ardıç : Yeni Dünya Düzeni Birkaç Aydının Temmenileriyle Kurulmuyor !
SON HABERLER
Daha fazla güç daha fazla Daha fazla güç daha fazla
İpin ucu kaçırıldı İpin ucu kaçırıldı
3Y’den son haberler 3Y’den son haberler
Fadime Özkan : Ajansınız Üretmiyor Ak Parti'den Araklıyor Kemal Bey ! Fadime Özkan : Ajansınız Üretmiyor Ak Parti'den Araklıyor Kemal Bey !
Yılmaz Özdil : Kazılan Lebaleb Kabristanları Haber Yapma Vakti Gelmedi Mi Hala ? Yılmaz Özdil : Kazılan Lebaleb Kabristanları Haber Yapma Vakti Gelmedi Mi Hala ?
Fuat Uğur : Akşener'in Zehirli Sözlerinin Sebebi ! Fuat Uğur : Akşener'in Zehirli Sözlerinin Sebebi !
Hasan Basri Yalçın Yazdı : Kılıçdaroğlu'ndan Yeni İnciler ! Hasan Basri Yalçın Yazdı : Kılıçdaroğlu'ndan Yeni İnciler !
Özışık: Atları Sucuk Mu Yaptırdınız Başkan ? Özışık: Atları Sucuk Mu Yaptırdınız Başkan ?