ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Ayrılacağı söylenen Samuel Eto'o Konyaspor kampında

Yeni sezon hazırlıklarını Bolu'da sürdüren Atiker Konyaspor'da takımdan ayrılacağı söylenen Samuel Eto'o dün gece Bolu'ya gelerek Rıza Çalımbay'ın çalıştırdığı takımın antrenmanlarına katıldı.

Ayrılacağı söylenen Samuel Eto'o Konyaspor kampında
07 Temmuz 2018

Atiker Konyaspor, sezon öncesi hazırlıklarını ara vermeden sürdürüyor. Dün gece Bolu'ya giderek takımının kampına katılan Samuel Eto'o ise takımdan ayrı olarak çalıştı.
Güne sabah erken saatlerde yaptığı kros çalışması ile başlayan yeşil beyazlılar, öğle saatlerinde konakladığı otelin sahasında top çalışmalarının ağırlıklı olduğu bir antrenman gerçekleştirdi. Teknik Direktör Rıza Çalımbay yönetiminde yapılan antrenman, koşu ve ısınma hareketleri ile başlarken, çabukluk ve koordinasyon hareketleri ile devam etti. Oyuncuları 5’e 2 ve dönüşümlü olarak yapılan hücum-savunma organizasyonları ile çift kale maç yaptı. Antrenman şut çalışması ile sona erdi.
Son dönemde takımdan ayrılacağı konuşulan Kamerunlu yıldız Samuel Eto’o ise dün gece Bolu'ya giderek takımının kampına katıldı. Eto'o takımdan ayrı olarak fizyoterapist yönetiminde çalıştı.

Benzer Haberler