4-0'lık maç sonrası Ünal Karaman'dan daha iyi Trabzonspor sözü

Spor Toto Süper Lig’in 4. haftasında Trabzonspor, Galatasaray’ı 4-0 mağlup etti. Maç sonrası açıklamalarda bulunan Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, taraftara teşekkür ederken önümüzdeki dönemde çok daha iyi bir Trabzon seyrettireceklerini söyledi.

4-0'lık maç sonrası Ünal Karaman'dan daha iyi Trabzonspor sözü

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, bordo-mavili kulübe yeni katılan futbolcuların coşkuya ortak olduğunu belirterek, “İnşallah yakın bir gelecekte taraftarlarımıza çok daha iyi bir Trabzonspor izletiriz” dedi.
Spor Toto Süper Lig’in 4. haftasında Trabzonspor, Galatasaray’ı 4-0 mağlup etti. Maç sonrası açıklamalarda bulunan Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, taraftara teşekkür ederek, “Gerçekten bugün sahadaki coşkumuzun en büyük sebebi onlardı. İnşallah yakın bir gelecekte onları çok daha iyi bir Trabzonspor izletiriz. Sonraki teşekkürüm ise sahada mücadele eden kulübede onlara destek veren oyuncularıma son derece kaliteli bir duruş sergilediler. Bu duruşun karşılığında da hak ettikleri emek harcadıkları bir sonuç elde ettiler. Kazanmak güzel tabii ilk başı bazı zorlukların olacağını biliyoruz özellikle kamp dönemine katamadığımız oyuncularımız oldu. Aramıza geçtiğimiz hafta katılan arkadaşlarımız var. Şükürler olsun ki karakterli oyunculara sahibiz. Karakterli oyuncular arkadaşlarını çok çabuk içlerine aldılar. Uzun zamandır Trabzonspor forması giyiyormuş gibi. O coşkuya ortak ettiler. Dolayısıyla teşekkür ediyorum. Kazanmak güzel taraftarımıza hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

“Arkadaşlarımız bizi zamanla daha iyi tanıyacaklar”
Teknik Direktör Ünal Karaman, ’savunma oyuncusu Mustafa Akbaş ile yaşanan sorunla’ ilgili soruya, “Arkadaşlarımız bizi zamanla daha iyi tanıyacaklar. İnsan ailesinde bazen çocuklarına da ceza verebiliyor. Bu onları sevmiyorsun anlamına gelmiyor. Geleceğe hazırlama noktasında yaşamış olduğunuz tecrübelerden onların acı çekmeden faydalanmasını istiyorsunuz. Tabi genç arkadaşlarımız onlarda da sıkıntılar olabiliyor. Belki saha içinde olmayıp da kendi özel hayatlarında yaşadıkları sorunlar olabiliyor. Elbette ki biz onları göğüsleyeceğiz. Yakın zamanda inanıyorum daha iyi anlayacaklar. Biz onlardan para kazanan değil onlara daha fazla para kazandırmaya daha fazla itibar kazandırmaya yeteneklerini daha üst seviyeye çekmeye çalışan ağabeyleriyiz yerine koyarlarsa babalarıyız. Onun için elbette ki kızacağımız noktalar olabilir ama bu onları cezalandırmak anlamına gelmiyor. Biz kimiz ki cezalandırabilelim. Aldığımız her türlü karar bu kardeşlerimizin geleceğe daha sağlam adımlarla hazırlanma hamleleridir. Bizim onlara bir küskünlüğümüz, kırgınlığımız olmaz. Yeter ki yüreklerinde karanlığa yenik düşmesinler. Yüreklerinde hep aydınlık olsun. Aydınlık karanlığın üzerine örtsün” dedi.

ÇOK OKUNAN HABERLER
Tunç Soyer: Ankara'daki toplantı şaşırtıcı ve umut vericiydi! Tunç Soyer: Ankara'daki toplantı şaşırtıcı ve umut vericiydi!
Bu soruya ülkesini ve “dava arkadaşlarını” Batı’ya jurnalleyen Ahmet Davutoğlu cevap vermeli! Bu soruya ülkesini ve “dava arkadaşlarını” Batı’ya jurnalleyen Ahmet Davutoğlu cevap vermeli!
SON HABERLER
Bu soruya ülkesini ve “dava arkadaşlarını” Batı’ya jurnalleyen Ahmet Davutoğlu cevap vermeli! Bu soruya ülkesini ve “dava arkadaşlarını” Batı’ya jurnalleyen Ahmet Davutoğlu cevap vermeli!
Bize en uyumlu lider Esad Bize en uyumlu lider Esad
‘Erdoğan’sız ben bir hiçim’ sözünün önü, arkası, sağı, solu, eksiği, fazlası falan ‘Erdoğan’sız ben bir hiçim’ sözünün önü, arkası, sağı, solu, eksiği, fazlası falan
Menderes’in idamından Erdoğan’ın mücadelesine Menderes’in idamından Erdoğan’ın mücadelesine
Üçlü zirveyi bir de böyle okuyun: Suriye siyaseti değişiyor Üçlü zirveyi bir de böyle okuyun: Suriye siyaseti değişiyor
Bu soruya Davutoğlu cevap vermelidir! Bu soruya Davutoğlu cevap vermelidir!
Bahçeli’den Ak Parti’ye misyon yüklemesi Bahçeli’den Ak Parti’ye misyon yüklemesi
Keşke manşetlerimiz her gün böyle haberlerle dolup taşsa! Keşke manşetlerimiz her gün böyle haberlerle dolup taşsa!