ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Gece kürleri nelerdir?

Bel incelten gece yoğurt kürü tarifinde neler var? Gece yoğurt kürü tarifini sizler için Cevapla.tv Uzmanlarından Diyetisyen Neslihan Aktepe sizler için enfes tarifler veriyor. En çok aranan tariflerin arasında gelen gece kürleri neler? Gece kürlerinin yararları nelerdir? hepsinin cevabını Neslihan Aktepe veriyor.

30 Mart 2018

Bel çevresinde oluşan yağlardan kurtulmak mı istiyorsunuz? Bel incelten yağ yakan gece kürlerinin tarifini Diyetisyen Neslihan Aktepe sizler için veriyor. 

'Gece kürleri' adı verilen  tarifler sosyal medyada son günlerde en çok aranan kürlerden bir tanesi günlük yaşantınızda ayakkabı bağladığınız zaman zorlandığınızı hissediyorsanız bel bölgesinde oluşan yağlar fazla olmaya başlamıştır. Göbek bölgesinde oluşan yağlanmalar sağlığınızı ciddi anlamda zarar vermektedir. Daha fazla vakit kaybetmeden çözüm yollarını bulmanız gerekmektedir. Bunun en etkili çözümlerinden bazıları 'Gece kürü' olarak isimlendirilen tariflerdir. İşte Cevapla.tv Uzmanlarından Diyetisyen Neslihan Aktepe sizler için gece yoğurt kürü tarifi veriyor. 

Kaynak: Cevapla.tv

Benzer Haberler