ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Doğum kilolarınızdan çok kısa sürede kurtulabilirsiniz

Kadınların en çok şikayet ettikleri konuların başında gelen Doğum kilolarından kurtulmak mümkün. Doğum kilolarını veremiyorum mu diyorsun? Doğum kilolarından kurtulmak için yapmanız gerekenleri Cevapla.tv Uzmanlarından Diyetisyen Neslihan Aktepe cevapladı.

30 Mart 2018

Doğum kilolarını veremiyorum mu diyorsunuz? O zaman doğru haberi okuyorsunuz. Doğum kilolarından kurtulmak için doğum kilolarını verenler ile birebir çalışan ve bunları bize aktaran Cevapla.tv Uzmanlarından Diyetisyen Neslihan Aktepe'ye kulak verin. 

Doğum kilolarını veremiyorum diye endişelenmenize gerek yok. Doğum kiloları için diyet yapmadan önce 40 gün beklemenizi öneriyoruz. İlk günden bebeğinizi bol bol emzirin. Emzirmek 40. güne kadar yapılması gereken en doğru yöntemdir. 

Doğum kiloları için diyet 40 gün sonra temiz oksijen almak için dışarı çıkın ve yürüyüşler yapın. 3 saat aralıklarla ara öğünlerde beslenin ve kan şekerinizi normal seviyelerde tutun.Bol bol su tüketin (Ortalama 3,5LT) su tüketirseniz doğum kilolarınızdan kurtulduğunuzu göreceksiniz. 

Kaynak: Cevapla.tv

Benzer Haberler